Recenzováno: 6. února 2017

Navštívili jsme s manželkou Penzion Ovečka v květnu 2016 na romantický víkend.Penzión je modernizovaný, čistý a personál velmi příjemný až kamarádský. Parkování přímo u penzionu. Dostali jsme jeden z nejprostornějších pokojů. Zařízení na úrovni, moderní sprchovací kout, prostorný pokoj s televizí. Po příjezdu v pátek jsme měli objednanou romantickou večeři pro dva. Překvapilo mne, že pro nás byl vyčleněn zvláštní stůl a prostor byl oddělen od ostatních zasouvací dřevěnou stěnou. Personál opravdu super. Láhev šampaňského a pak již následoval předkrm, vlastní večeře a zákusky. No paráda. Na večer můžete posedět na venkovní terase s obsluhou. Moc hezké. Noc perfektní, snídaně byla bohatá a každý si mohl vybrat dle chuti, párky, vajíčka, sladké snídaně atd. Doporučuji si předem naplánovat turistické aktivity. My jsme neplánovali a recepční nám ochotně poradila, že je krásný výlet na chatu Filípka. Tak fajn, měli jsme cíl a hurá na trasu. Výlet krásný, ale jedna cesta byla okolo 14 kilometrů s čím jsme nepočítali a neměli nic sebou. Na Filípku jsme dorazili v pořádku, ale po takové cestě jsem si hned objednal 2 piva. Počasí super a okolní příroda úžasná. Na Filípce hodně Poláků, Slováci a minimum Čechů. Tam to obsluha nezvládala. Jsme už starší ročník a těch cca 28 km nás opravdu zmohlo. Po návratu do penzionu večeře a wellness. Ten jsme měli sami pro sebe. Bohužel tam chybí bazén, takže jsme se museli uspokojit s vanou osazenou tryskami, saunou a odpočívárnou. Jinak super. V okolí, směrem do Nýdku, je spousta restaurací, takže pokud máte pobyt bez stravy, můžete bez problémů zajít kamkoliv na pizzu, pivo nebo něco jiného. Celkově (až na tu túru) byl pobyt velmi příjemný. Určitě doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Za příplatek pokoje pod střechou s vlastní terasou a s výhledem do okolí
Datum pobytu: květen 2016
Poděkujte uživateli Mirek265.
Recenzováno: 20. května 2016

Pro milovníky klidu a přírody je tento penzion úplně ideální. Rodinné prostředí, bezbariérový přístup, příjemná atmosféra, přátelský personál. Kuchyně zaměřená na místní speciality. Možnost pořádání rodinných oslav, školení. Možnost z výběru různých pokojů. Skvělé možnosti pěší turistiky, cykloturistiky, případně výlet na segwayích.

Datum pobytu: červenec 2015
1  Poděkujte uživateli Markéta Z.
Recenzováno: 25. září 2016 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: květen 2016