“pěkný interiér,dobrý personál”

Topolská Hospoda
Recenzováno: 2. října 2017

jídlo dobré-k obědu 5 hohovek+ jídelní lístek,personál ochotný,někdy pomalejší,ale za to může spíše babišova břiblblost(eet) -neustálé ťukání na display

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Gabriela V.

Recenzováno: 11. srpna 2017

Tuto restauraci jsme navštívili na základě doporučení kolegů a toho, že nás velmi zaujala sezónní nabídka na jejich webu.
Restauraci jsme od června navštívili již 3x na hlavní jídlo (oběd, večeře) a pokaždé 100% spokojenost, ať už se jednalo o příjemnou večeři nebo oběd na zahrádce či jen takové zastavení, když jsme jeli kolem na kolech.
Restaurace je nová - velmi pěkně udělaná jak uvnitř tak venku, nabídka jídel opravdu široká a cenově naprosto vpoho i na pravidelné návštěvy, nemluvě o personálu, který byl velmi vstřícný a pohotový, jakmile jsme si chtěli něco doobjednat. Vzhledem k tomu, že restaurace se nachází v menší vesnici, tak takové milé překvapení jsme opravdu nečekali a pro nás jednoznačně top typ na návštěvu. Za nás tedy 100% spokojenost a doporučení.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli GiuseppeAlice.
Recenzováno: 27. února 2017 prostřednictvím mobilu

Nový jídelníček, opravdu krásné prostředí, skvělá točená Plzeň! A nakonec relax ve vířivce... wow! Už se těšíme zpět, doporučuji...

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Roneca888.
Recenzováno: 17. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Musím bohužel napsat, že po počátečním nadšení přišla studená sprcha. Při každé další návštěvě je jídlo i obsluha horší a horší.

Datum návštěvy: leden 2016
2  Poděkujte uživateli Jiří P.
Recenzováno: 3. října 2015

Datum návštěvy: říjen 2015

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Topolská Hospoda, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili Topolská Hospoda? Sdílejte své zkušenosti!