“Skvělá volba!”
Recenze Pivovar Cvikov

Pivovar Cvikov
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Stylové prostředí, vlastní parkoviště, výborné jídlo a hlavně výborné pivo. Pivo je samozřejmě z vlastního pivovaru.

Poděkujte uživateli fr_petrik.

Recenzováno: 10. listopadu 2019

předkrm husí játra byl be skutečnosti řídký guláš a husi roláda byla vlastně jen houska bez chuti s trochou kůže

Poděkujte uživateli DUSANKRA.
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Dobrý den, byli jsme na rodinné večeři o sedmi lidech a jednalo se zároveň i o návštěvu poslední.
Měli jsme rezervovaný stůl a na návštěvu zařízení jsem se opravdu těšil... nicméně opomenutá rezervace a zmatené pohledy personálu, mě hned při příchodu ukázaly, že to nebude asi tak košér. Neochotná servírka, zřejmě šéfová ostatních vrchních, nás sice usadila, ale pocit neosobního a velmi odměřeného chování, přetrvával.
Výborné pivo, kachní stehno, co stehno nevidělo ani z vlaku, syrový řízek, tlačenka, která se běžně v obchodech prodává jako aspik,ač je v jidelním lístku psaná tlačenka a jednu večeři, kterou pro jistotu zapomněli udělat úplně.
Může se stát, že kuchař nemá svůj den, ale pokud vás do toho otráví servírka(menší blondýna), která se k vám chová, jako k poslednímu, nemám důvod se sem vracet a doporučovat restauraci známým. Mladší personál, zjevně pod jejim vedením, byl ale příjemnější a omluvil se za kuchyni, komunikoval slušně. Díky němu, jsme pivovar neopustili hned... ale vím,že na jídlo se tam nevrátím. Kvalita jídla a část obsluhy byla špatná. Nedoporučuji.

1  Poděkujte uživateli Rabbitomicek.
Recenzováno: 20. října 2019

Přímný moderní pivovar s restaurací . Výborné jídlo. Milá obsluha. Vzal jsem si sebou 12 pivo v pet lahvi a chutnalo náramně.

Poděkujte uživateli Roman S.
Recenzováno: 1. října 2019

Velmi pěkná stylová restaurace se skvělou nabídkou piv. Oceňuji 7 stupňové pivo, které jsem si mohl i jako řidič dát. Jídlo bylo velmi nápadité a chutné. Obsluha byla velmi příjemná. Celkově příjemný zážitek.

Poděkujte uživateli jiri z.
Veronika K, Manažer v zařízení Pivovar Cvikov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2019

Dobrý den, velice si ceníme Vaši recenze a mockrát děkujeme.

Konečná Veronika
Hotel Kleis - Pivovar Cvikov

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovar Cvikov, si také prohlíželi

Chřibská, Ústecký Kraj

Nový Bor, Liberecký kraj

Už jste navštívili Pivovar Cvikov? Sdílejte své zkušenosti!