Recenzováno: 11. srpna 2019

Krásný hotel. Velice ochotný a příjemný personál.
Trochu nám zapáchaly toalety. Nevím, jak v jiném pokoji, u nás se to snažili řešit.
Jídlo výborné. Stále a všeho dostatek. doporučujeme navštívit bar ve 20 patře hotelu. Skvělé koktejly, příjemný personál.
Na pláži občas odpadky - zejména plasty. Jinak moře čisté.

Tip ohledně pokoje: Lepší jsou pokoje s balkonem (za příplatek), ale v horkých dnech jej asi stejně nevyužijete.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli JiriBenisek.
THEMarketingTEAM, Manager v zařízení Le Meridien Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. srpna 2019

Vážený JiriBenisek,

Děkujeme za vaši recenzi a za poslední pobyt v Le Meridien Al Aqah.

Jsme rádi, že jste si přečetli, že jste si užili většinu našich služeb a zařízení. Děkujeme za konstruktivní zpětnou vazbu v oblastech, které nám chyběly. Naším cílem je co nejdříve napravit naše nedostatky a litovat veškerých nepříjemností, které jste mohli zažít.

Těšíme se na vaši další návštěvu a naším cílem je, abyste prožili příjemný a nezapomenutelný pobyt.

Nejteplejší pozdravy,

Krystle-Anne D'Sa
Vedoucí prodeje.

Recenzováno: 7. července 2019

Hotelový personál vás hýčká a rozmazluje. Velký pohodný pokoj a koupelna, kterou doma nemáte :-).
Jídlo je pestré a výborně upravené, vybere si každý, ať už z arabské, evropské nebo asijské nabídky jídel, salátů a moučníků. Včetně mexického piva Corona, které mne překvapilo.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Marta V.
Recenzováno: 17. února 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel skvělý, doletěli jsme v noci a dostali jsme na pokoj luxusní večeři. Čistá pláž, milý personál. Každý večer jsme chodili na bar na pláž na vodní dýmku, byl zde velmi milý personál obzvláště Eman, Minuma, Hendrix! Naprostá spokojenost, doporučujeme!☺️☀️

Datum pobytu: únor 2019
1  Poděkujte uživateli krist_namichaelas.
Recenzováno: 10. ledna 2018

Předem chci jen upozornit, že jsem navštívil tento hotel v roce 2015 v srpnu, což jsem nemohl označit v této recenzi, proto to takto upřesňuji. Teď k recenzi. Čekal jsem hodně, ale to co jsem zde za své peníze dostal mě nadchlo. Musím podotknout, že když jsme tento hotel navštívili my, bylo tam málo lidí, tak za mě paráda. Pokoj moc hezký, a to jsme měli pokoj bez terasy, ale i tak naprostá spokojenost. Na terase ani balkónu jsem nebazíroval, jelikož navštěvujeme SAE vždy v létě (už 4x vždy v létě), kdy se dá v pohodě vydržet na pláži, ale na balkoně už je mi horko, a to připomínám, že teplo miluji. Dále chci podotknout, že byl ramadán a minibar na pokoji jsme měli v ceně All inklusive (nevím zda je to v tomto hotelu běžný standard, nebo jen když je ramadán), a to se nám stala taková perlička, která se mi nikde jinde nestala. Jelikož nepiju alkohol, nestrkal jsem si ho z ledničky ani do kufru, jako to někteří turisté prý dělají a po dvou dnech nás v restauraci odchytil nějaký manažer a sdělil mi, že máme minibar v ceně, proč prý ho nevyužíváme. Po odpovědi, že alkohol nepijeme, a že je všeho dostatek u plážového baru a v restauraci mi nabídl, jestli by nám to mohli na pokoji kompenzovat, nějakým ovocem, či oříšky, chipsy atd. Přiznám se, že tohle mě dostalo!!!
S restaurací jsme byl spokojeni. Jídlo bylo moc dobré a byl ho dostatek. Strava pestrá, personál super, ale na to jsem v SAE zvyklý. Měli jsme AIl inklusive a byla to paráda. Pláž byla moc hezká, moře proti Dubaji je trochu chladnější, což je pro většinu lidí pozitivní zpráva a při vstupu do moře vás trochu ochladí. Velikost pláže je podle mě tak akorát. Neumím si představit, když by byl hotel plný, asi by těch lehátek bylo málo, což mi potvrdil i plavčík, kterého jsem se ptal. Plavčíci právě v tomto hotelu byli také výborní, hodní kluci. Občas to s tím hlídáním trochu přehání, ale i na to jsem si v SAE rychle zvykl a dnes už mi to nevadí, naopak jsem klidnější, když vím, že ti kluci tam nejsou jen proto, aby se jen hezky opálili. Veškerý personál v hotelu byl 100%. Jednoznačně tento hotel doporučuji každému, z mých přátel. Celkově to byla jedna z mých nejhezčích dovolených.

Datum pobytu: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli Franta-a-Monika.
Recenzováno: 22. srpna 2015

Jedinou chybu měl náš pobyt proto, že jsme si tady naplánovali pouze 3 noci. Krásný hotel s ještě hezčím pokojem a obří terasou s výhledem na moře a hory, milý a ochotný personál, hezká pláž a bazény....

Tip ohledně pokoje: Všechny pokoje mají výhled na moře a jsou opravdu velké
Datum pobytu: srpen 2015
3  Poděkujte uživateli Milanourada.
Marketingteam_3, Public Relations Manager v zařízení Le Meridien Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2015

Dear Valued Guest,

Thank you for your wonderful comment on your stay at Le Meridien Al Aqah Beach Resort. We are happy to read that you enjoyed your stay with us from the beach, pools to the rooms with large terraces and the friendliness and helpfulness of the associates. We look forward to welcoming you back in the near future.

With the warmest regards,
Anu van der Sande