Recenzováno: 9. prosince 2019

Začnu klady a tím bylo určitě jídlo, vybere si každý, nedaleký ostrov je skvělý pro šnorchlování a dá se tam bez problémů doplavat. K vidění kromě ryb i hodně sépií a jedna krásná mořská želva. Bacha na medúzy. Hotel a čistota za mě tak ***. Animátoři fajn, ale nebylo toho zas tak moc na výběr. Restaurace al carte výborné, vyplatí se je navštívit, ale doporučuji zamluvit ihned po příletu, pak říkají že nemají místo a mají omezený počet, ale kecají, denně defakto prázdné, takže spíš záleží na vaší angličtině. To že to je ruský hotel tu plno lidí psalo, takže počítejte že na vás budou všici mluvit rusky poáč jste bílý, mě to nějak nevadilo. Dubaj je dvě hodiny cesty takže pokud chcete navštívit vícekrát Dubaj, tak jeďte přímo tam a ne sem, cesta je úmorná. To nejhorší jsem nechala nakonec, byla to bohužel pláž a voda, byla plná ropy takže si plno lidí zničilo věci, každý den jsme si čistili nohy od ropy a vedle, kde je veřejná pláž je neskutečný bordel. Ranní hulákání v 5:30 z mešity vás taky nepotěší, záleží jakým směrem máte pokoj. Výlety se vyplatí si booknout online než od delegáta, docela smutné. Jo a málem bych zapomněla ještě to nejotravnější každý nápoj a jídlo co si dáte i v ultra, tak musíte podepsat účtenku, tolik podpisů jsem nedala za 10 let.

Tip ohledně pokoje: z obou stran veřejná pláž nebo mešita takže asi ideálně přímo směrem k moři
Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli prahasucks666.
Miramar M, Manager v zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. prosince 2019

Drahý hoste,

Byli jsme potěšeni, když jsme dostali vaši poslední zpětnou vazbu a zjistili jsme, že jste byli spokojeni s pobytem v Miramar Al Aqah Beach Resort.

Vaše komentáře jsou vděčně přijaty a budou sdíleny s členy našeho týmu. To znamená hodně pro náš resort tým, když se naši hosté snaží sdílet jejich spokojenost a návrhy, proto bychom vám rádi poděkovali za čas, abyste tak učinili.

Doufáme, že budete někdy v budoucnu uvažovat o pobytu v našem resortu, abychom se mohli pokusit o zpříjemnění vašeho pobytu.

S přátelským pozdravem,
Vedení týmu

Recenzováno: 18. listopadu 2019

pokoje čisté, boční výhled na "zahradu" byl a nebyl, koukali jsme na skládku, při bouřce pršelo do hotelových chodeb, jídelny, areál čistý, málo lehátek na pláži, a co nás překvapilo nejvíce, že ultra all inclusive nezahrnuje přes den tj. dopoledne a ani odpoledne lehké občerstvení, které se uvádí v nabídce katalogů!!!!! je to vlastně plná penze + alkoholické a nealkoholické nápoje, káva,čaj

Tip ohledně pokoje: "Pokoje s bočním výhledem nebrat, výhled na skládku"
Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli natanama.
Miramar M, Manager v zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2019

Dear Guest,

We would like to confirm that we have received your recent feedback, and was sorry to learn that you were not satisfied with your stay at Miramar Al Aqah Beach Resort.

Each stay gives us the opportunity to serve and to help create memories while our guests enjoy amenities and the beach atmosphere. We are disappointed by the fact that on this occasion we failed in some way to make it useful and satisfactory experience for you.

Your comments have been gratefully received and have been passed onto our team.

We truly hope that you shall return to Miramar in the future so that we are able to make your next stay with us a more successful and memorable one.

Yours faithfully,

Recenzováno: 7. září 2019

Obrovská spokojenost s výběrem hotelu. Ve Fujairah jsme byli již podruhé, poprvé v Rotaně, nyní na hotelu Miramar. Vždy říkáme s manželem, že vše je o lidech a v lidech. Tady to platilo dvojnásob. Nikdy jsme se ještě nesetkali s tak příjemným personálem na všech pozicích. Všichni byli usměvaví, milí, bez jakýchkoliv nároků na bakšiš. Začalo to na recepci, všichni na barech, úklid, zahradníci a hlavně v jídelně. Snesli by nám modré z nebe a my jim to věřili. Třešničkou na dortu bylo luxusní moře, všudypřítomná čistota, vynikající jídlo i pití. Speciální poděkování šéfkuchaři Sakthi a jeho týmu za kulinářské zážitky a všem v restauraci za milé chování nejen k naší dceři Julii. Velmi příjemné busy zdarma do Dubaje a Fujairah. Můžeme jen doporučit těm, kteří mají rádi Familly hotely a ne hotelová monstra.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Martina P.
Miramar M, Manager v zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2019

Dear Guest,

We were delighted to receive your recent feedback and to learn that you were very satisfied with your stay at Miramar Al Aqah Beach Resort.

It means so much to our resort team when our guests make the effort to share their satisfaction and positive experiences, therefore we would like to thank you for taking the time to do so.

We sincerely hope that you will stay with us again and look forward to welcome you to our resort in the near future.

Warm regards,

Recenzováno: 14. července 2019

Naprosto úžasná dovolená. Hezký hotel, strava bez chyby. Vše čisté a upravené. Zaměstnanci hotelu velmi ochotní a úslužní. Ale nejlepší byli animátoři, kteří se po celou dobu starali o perfektní zábavu ať již ve vodě či na souši, ráno, v poledne i večer. Po zkušenostech z našich předešlých dovolených v různých destinacích a hotelích, byli zde animátoři a animátorky nejkvalitnější. Tímto jim děkuji za dovolenou plnou zábavy a smíchu a přeji nezpočet dalších nadšených a spokojených hostů. LG

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli GraceDonLady.
Miramar M, Manager v zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. července 2019

Warm regards,

Recenzováno: 13. května 2019

Vážení turisté vyberte jiný hotel!!!
Navštívit tento hotel který je plný návštěvníků z Ruska a moře zelené jak rybník v srpnu už nikdy.
Posílám fotky .
Cena absolutně neodpovídá.
Mají to krásně nafocené,ale to je vše.
Zahrada opravdu malá.
Cestovní kancelář tento hotel v této části by měla stáhnout.
Když jedete k moři a nemůžete se vykoupat a nekoupal se nikdo.
5 hvězd? A kdo je dal? Cestujeme často ,ale tohle je fakt špatný.
Vyhozený peníze.

Datum pobytu: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Dušan K.
Miramar M, Manager v zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. května 2019

Drahý hoste,

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu týkající se stavu moře. Ujišťujeme vás, že pláž není vždy v tomto stavu, ale bohužel je to přirozený výskyt; je mimo kontrolu hotelu. Stejný výskyt bohužel ovlivňuje celou pobřežní linii a ne pouze náš majetek. Snažíme se co nejlépe zmírnit situaci podle našich nejlepších schopností a doufáme, že to neovlivní vaše rozhodnutí vrátit se k nám na další návštěvu v budoucnosti.

S přátelským pozdravem,
Vedení týmu