TripAdvisor
Primorsko
Hledat
Recenzováno: 20. srpna 2019

Krásný hotel, milá a vstřícná obsluha, výborná kuchyně, krásná dovolená, všem doporučuji navštívit Plamena Palac, výborný poměr cena-kvalita.Moře kousek, krásná pláž. Příště znovu pojedeme sem. Všem moc doporučuji

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina M.
Recenzováno: 11. srpna 2019

Jezdím ráda do Primorska, letos poprvé jsem v hotelu Plamena Palace a musím říct, že to je jedna z nejlepších dovolených, jaké jsem zažila. Personál je stále usměvavý, milý, nic není problém. Úklid každý den,opět velmi milá slečna.
Snídaně perfektní, velký výběr.
Nemám co bych vytkla, určitě tento hotel ještě navštívím.

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Jolana124.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Hotel čístý, na velmi dobrém místě s vyššími standardy. Personál, který je mladý, je milý a profesionální, tak jak odpovídá kategorii hotelu. Ta 4* je na místě. Kdybych jel opět do této lokality, tak rozhodně bych neměl problém se vrátit zde. Strava také super, ano na snídani a večeře se jídla opakují, ale je jich dostatek, takže pokud si ve dvou dnech na talíř nedáte od všeho něco, tak to nebude stále stejné jídlo. Bazén u hotelu dostačující, čístý. My měli vždy i dostatek lehátek. Hotel má vlastní pěknou restauraci, ceny ok s dostatečnou nabídkou. Žádná hrůza na 4* hotel. Ceny pití vyšší proti obchodům ve městě, což je logické, ale naprosto srovnatelné s jinými hotely. Pokoj se opustí do 12:00 h, poté, pokud máte pozdější odlet, tak vám uschvají zavazadla v prostorách za recepcí. Lze se domluvit i na delším pobytu na pokoji, pokud jej pak hned neobsadí, my to štěstí neměli, ale pravidla jsou pravidla a je fakt, že potřebuji čas na úklid pro hosty po nás. Jinak pokoje jsou také čisté s balkonem, WC a sprchovým koutem. Každý den uklízí. Na pokoji centrální klima, TV a slušná wifi což je v dnešní době super. Hotel stojí nejsou dobu, ale je udržovaný oproti jiným a vypadá opravdu dobře. Líbí se mi, že nejdou okopané a umatlane stěny apod., patře pravidelně opravují atd. Jak jsem psal výše, pokud bychom opět navštívili Primorsko, tak pokud si hotel udrží své standardy, tak bychom ubytování řešili opět zde.

Poděkujte uživateli DavidJordy.
Recenzováno: 21. června 2018 prostřednictvím mobilu

Jsme tu letos poprvé v Bulharsku,tak jsme dlouho hledali dobrý hotel -poměr cena/kvalita.Jsme tu naprosto spokojeni.Jidlo max.super.Kazdy den se snaží obměňovat snídaně,večeře.Na obědy si vždycky zajdeme do restauraci,atd.. je to tu levné.Obsluha vynikající.Pokud jsem někdy zase zavítáme,tak jedině sem.Doporučuji‍‍

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Klárka K.
PlamenaPalace, Manager v zařízení Plamena Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2018

Dear Klarka K,

Thank you very much for your positive contribution to the reviews of Hotel Plamena Palace. We are happy you provide the Trip Advisor readers with your review. I am glad to hear that we will be your choice next time when you visit Primorsko.

Our Team is always struggling to provide our guests with such a positive experience. I am happy to understand you enjoyed not only your accommodation but Bulgarian food and drinks.

Once again, thank you for your stay and we look forward to the pleasure of welcoming you again at the Hotel Plamena Palace. If you have any special requests please do not hesitate to contact me in advance. The Front Office team will be happy to forward your requests to me.

Sincerely,
Plamena Ivanova
Operations Manager
Hotel Plamena Palace

Recenzováno: 8. ledna 2018

Velmi příjemný velký hotel. Personál vždy ochotný a milý. Výběr jídla pestrý. Pokoje každý den uklizené. Hotel celkově působí příjemným dojmem. Strávili jsme zde 10 nocí a ani jednou jsme něměli žádný problém. Od moře a centra města je hotel vzdálen tak akorát, ani blízko, ani daleko. Navíc je umístěn jako poslední v zastavěné ploše, takže máte jistotu, že v okolí je naprostý klid. Primorsko nabízí spoutu aktivit, takže si můžete být jisti, že nuda zde vážně nehrozí.

Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Veronika J.

Dear Veronika J,

Thank you very much for being our Guest and sharing your positive experience with the readers of TripAdvisor. It is a pleasure for me to understand you enjoyed your stay and accommodation.

You are a valued Guest of our hotel and I look forward to the opportunity of welcoming you back on future occasions. If I can do anything for you before or during your next visit to our hotel, please do not hesitate to contact me. If you would like to share any recommendations, you are welcome. Our team will be happy to connect you to my office.

Sincerely,
Plamena Ivanova