Recenzováno: 7. srpna 2019

Jak začít – Plast a špína – a to nepřeháním a nejsem nijak náročná.
Na 5* hotel – hodně nedostatků a hotel 100 % neodporučuji.
Začalo to již loni, kdy jsme k hotelu chodili odesílat zprávy, hotel na venek vypadá, sklo, zelený mramor – luxus, ale nesmíte se o ten mramor opřít, zjistíte, že se pod vámi proboří obyčejný zelený umakart a tak je to tam se vším.
Do Bulharska jezdíme cca 6 let a do stejného hotelu a letos jsme chtěli vyzkoušet něco jiného,
Menší penzion, jen se snídaní a stravovat se sami, protože jídlo se zde dá sehnat levně a kvalitní.
Bohužel se nám změnilo ubytování na tento velký kolos – kde nevládne vůbec nic. Hotelu chybí zřejmě dobrý provozní, který by všemu dával nějaký řád a kontrolovat práci, čistotu.
Začali jsme večeří, nadali jsem si jídlo – což byla velká chyba – první se musí totiž ulovit stůl, pak čistý talíř !!!! – jídlo – no všehochuť – za 2 dny stále stejné – pak občas taky příbor a pokud toto neuděláte, tak lovíte půl hodiny stůl s talíři v ruce a dítě před sebou, aby ho někdo nesrazil v touze ulovit něco z výše jmenovaného. Není to z nedostatku místa, ale z neuklizených stolů, kdy si opravdu odmítáte sednout již ke 2-3 várce neuklizených talířů a dívat se na zbytky nedojedeného jídla. Občas jsme nevydrželi a talíře samy odnesly, ale u personálu to nevyvolalo žádnou reakci natož dík, či úsměv. Personálu je též dost, ale není nikdo, kdo by je do práce popohnal a tak postávají a nic nedělají, natož si všimnout nějakého nedostatku. Po 4 dnech se jejich oblečení měnilo z černého na bílé a bílé na černé, v pondělí se vyměnila směna, ale že by měli čisté oblečení…. ??? Jak tomuž asi vypadat. Skleničky na pití se dostanou cca na prvních 20 lidí a pak se pije už jen z plastových pohárků i kafe, vše – no pro toho kdo chce zachránit planetu od plastů – tak pro toho to tu rozhodně není.
Svačinky 3x pizza – každá na plastový talířek, a nepochopení od obsluhy, že si to dám na jeden. Obsluha baru – zamrzlé, naštvané výrazy. Omlouvám se jeden dokázal i vtipkovat – vyjímka.
Bazén – napohled krásný, ale přechlorovaný, Animátoři si jej 1/3 dost často zaberou pro svoje hry a hrající dospěláci, tak ti opravdu moc pozor na děti kolem sebe, v zápalu hry nedávají. Málo lehátek, slunečníky – nějak moc stín nevytvářejí.
V celém hotelu na vás cca ze 4 stran křičí nějaká hlasitá chraplavá hudba, během pobytu u bazénu, se vás animátoři cca 4x za dopoledne vás přijdou přemlouvat na účast v jejich pionýrských hrách.
Pokoj – jsme naštěstí měli na druhou stranu, než je vnitroblok, ale hned první večer jsme řešili – nešli otevírat dveře na terasu – opravili je cca po 3 urgencích druhý den odpoledne, večer jsem zjistili, že máme povlečení jen po 2 osoby místo 3, ručníky taktéž – ty jsme 3. nedostali, za týden je vyměnili 1x. další dny jsme řešili vyteklou klimatizaci do postele, o výměně mokrých polštářů nebo povlečení – tak o toto nebyl ani pokus – dali je terasu uschnout. Měli jsme v pokoji kuchyňský kout – ale bez jakéhokoliv vybavení.
Jeden klad tam byl – postele byly nové a vše co jsem popsala, nás donutilo, abych si více užili moře a výletů a co nejméně času trávili v tomto hotelu.
A to vlastně ještě nemluvím, když zapršelo,tak se na terase udělalo několik velkých louží cca 2-3 m, ráno je nikdo nesetřel, natož aby před snídaní utřeli stolky a židle mokré od deště a tak se balancovalo s jídlem mezi loužemi a jídlem, kterém bohužel občas někomu upadne z talíře a každý den jsme pozorovali, jak špinavé fleky na terase přibývají.
A završila to na závěr místnost na kufry při odjezdu – chyběla klika, špína, místnost polovybouraná zeď, místo zřejmě na odkládání všeho nepotřebného.

Tip ohledně pokoje: Vyšší patro - výhled na moře, pokoj pokud možno ne do vnitrobloku, ale tam není výhled na moře
Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Marie S.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel vypada na fotkach pekne, klimatizovany pokoj s velkym balkonem super a jidlo je take dobre, ale to je asi vse. Smradlave zachody u bazenu, rozbita dlazba, vybaveni koupelny jak ze stredoveku... vse je site horkou nizkonakladovou jehlou. Ale co je opravdu strasne je komunikace-neumi cesky ani anglicky a nikdo se s vami o nicem nechce bavit. V restauraci ala carte vas posadi a prinesou vam tri chody najednou aniz byste si je vybrali nebo vam o nich cokoliv rekli - polozi talir a odejdou. Pak vas nechaji 25 minut cekat a nevsimnou si vas! Odesli jsme se najist do mesta!
All inclusive - vsechny napoje vam davaji do cca 250 ml jednorazovych kelimku - obrovska spotreba plastu, ale to nikdo neresi. Pokud prijdete dele,nemate si vetsinou kam sednout.
Z urovne sluzeb za me zklamani!

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli jarom_rc56.
Recenzováno: 23. dubna 2019

Na internetu vypadal tenhle hotel docela slibně, ovšem realita byla hodně jinde. Nehledě na to, že jsme si připlatili za lepší pokoj jsme dostali odpornou místnost s nefunkčním záchodem, prokopnutými dveřmi a celkově místnost, která už toho má hodně za sebou a v budově, která toho má za sebou ještě víc. Na recepci si každou chvilku byl někdo stěžovat ale s nikým z nás se nebavili. Na opravu záchoda jsme čekali tři dny.Balkon bez židlí a kuchyn bez jediné skleničky. Jediná dobrá věc byl bazén a jídlo. Personál anglicky neumí a tváří se otráveně. Wifi fungovala jen na recepci. Za nás už nikdy více.

Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Denisa C.
Recenzováno: 26. července 2018

Jídlo velmi chutné. Vždy vyberete něco, co vám chutná. Obsluha se snaží. Úklid pravidelný, uklízí každý den. Dokonce nám hned opravili dveře, které jsme omylem "zničili". Animace pro děti - nejlepší, co jsme kdy zažili. Jsou tu hlavně Poláci, Slováci, Češi - opravdu dělali. co mohli a děti se nadšeně bavily.

Tip ohledně pokoje: Nejlepší animátor - Adrian z Galanty, který tam v roce 2018 působí
Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli Jana H.
Recenzováno: 13. srpna 2017

Na 4* hotel žádná sláva. Jídlo bylo chutné ale studené, skleničky špinavé bylo lepší pít z plastových kelímků, občas došly talíře nebo příbory. Personál nestíhal uklízet stoly. Na pokoji TV zrnila, v koupelně plesnivý sprchový kout i nádržka u WC. Byli jsme 2 dospělí a 2 děti měli jsme 2 velké osušky a jeden malý ručník, když jsem si řekla po 2 dnech o čisté ručníky tak jsem je nedostala; další den jsem si říkala znovu a to už mi je pokojská dala. Úklid pokojů taky nic moc, koberec plný písku.Wi-fi sice zdarma, ale během dne byl problém s připojením, takže pokud bylo potřeba zjistit něco na netu tak jediniě na recepci nebo brzo ráno. Výhodou hotelu pro nás byla blízkost pláže a české animace pro děti.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli katka h.