Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme strávili 11 dnů s CK Alexandria, jedná se o klubový hotel CK. Až na několik výjimek byli hosty Češi. Naprosto super pobyt, čistota pokojů, hotelu, bazénu na jedničku, tu trošičku narušil zapáchající odpad ve sprše, který jsme vyřešili umístěním sáčku pod víko odpadu, při sprchování jsme jej vyndali. Měli jsme problém s klimatizaví na pokoji, po nahlášení na recepci , byl vyřešen ochotně do deseti minut. Výběr jídel dostatečný, chutné, mohlo být teplejší, hranolky studené byly gumové. Sladkosti vynikající !!!! Čertsvě připravované palačinky k snídani nebo tortelini s rajskou omáčkou byly luxusní . Odpolední svačiny byly rychle vybrány, po urgenci u delegátky, už se problém neopakoval.
K moři blízko, dostatek hotelových slunečníků na vyhrazené pláži.
Zvláštní ocenění zaslouží animační tým který připravoval zábavu nejen pro děti ale i dospělé, moc děkujeme. Město příliš atraktivní není, ale to nemění nic na tom, že se do tohoto hotelu určitě vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Ircinka.
Recenzováno: 29. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel mohu doporučit, personál vstřícný, recepce mluví česky. S angličtinou obecně v Primorsku moc nepochodite. Úklid na pokojích je denně, vysají i písek od moře. Slunečníky na pláži pro Alexandrii zdarma, cca 200m od hotelu, přes písečné duny. Přístup k moři není bezbariérový a trochu mi chyběla sprcha na pláži. Jídlo dobré, zákusky vynikající, dalo se nakombinovat i pro malé děti. Pojištění doporučuji sjednat u cestovky, mají smluvní lékařku, co dochází na pokoj, pokud máte jinou pojišťovnu, zaplatíte si 45leva a musíte si nechávat doma proplatit. Státní zdravotnické zařízení delegátka nedoporučuje (s výjimkou zubaře, prý vynikajícího). Je zde i široká nabídka fakultativnich výletu, my jsme nevyužili. Pouze jsme se s dětmi vezli vláčkem k vedlejší pláži, do vláčku se nám vešel i kočárek, ale bývá hodně plný, časový harmonogram moc nedodržuje.

Datum pobytu: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli LucieK158.
Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Tomuto hotelu asi nemám co vytknout. Personál vstřícný, milý.. Domluvíte se dost i česky :) Možná bych ocenila více mořských plodů na jídlo, ale jinak byla strava chutná a zákusky luxusní ;) Animátoři byli také výborní! Na pláž je to kousek, pláž relativně čistá, jen málo lehátek. A co mi jediné opravdu vadilo, bylo chování hostů.. Poláci a Češi - ráno naběhli k bazénu s ručníkama a do odpoledne je tam nikdo neviděl :/ Pak jdete s dětma hned po snídani k bazénu a nemáte kde sedět :( Tuhle vlastnost bych pokutovala.. Jinak za mě hotel Jeravi - TOP ;) Maximální spokojenost. Úklid denně a většinou i s výměnou ručníků a ložního prádla.

Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli kathleenworm.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Byli jsme v Primorsku v září v r. 2016, ubytováni sice ne v hotelu, ale v penzionu, ale do hotelu jsme docházeli na jídlo. Měli jsme polopenzi a byli jsme s jídlem maximálně spokojení. Snídaně i večeře super, vždycky si bylo co vybrat. A ty jejich zákusky!! Nevěděla jsem, které si vybrat, vždycky minimálně 4 jsem zbouchala, pokaždé jiné! :-)
A co se hotelu týká, měnili jsme peníze na recepci, vždy ochotná a usměvavá recepční, personál v jídelně taky bezva, krásný bazén, k moři blízko, nevím, jaké byly pokoje, píšu jen to, co jsem viděla a zažila.

Datum pobytu: prosinec 2016
2  Poděkujte uživateli asp42017.
Recenzováno: 10. října 2017

poslední termín v hotelu Jeravi v Primorsku třetinové obsazení hotelu a žádné tlačení na jídlo(bylo si s čeho vybírat a chuťově na výbornou a každý den něco jiného no pohádka) a i když už to domácí prodejci všechno pomalu zavíraly ještě si bylo z čeho vybírat a moře bylo úžastné 26 stupňů teplé a ranní koupel při 11cti stupňů na vzduchu to nemělo chybu a koupel při asistenci delfínů co si více přáti byla to jedna z nejlepších dovolených

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli jarka999.