Recenzováno: 5. září 2016

Hotel je velmi dobře umístěn. Problém s parkováním, byť za hotelem je velké parkoviště, ale musíte pak chodit do hotelu zadem. Drahé večeře s malým výběrem. na večeře jsme jezdili do Frymburku. Jinak docela pěkný bazén.

Datum pobytu: říjen 2015
Poděkujte uživateli Marie Š.
Recenzováno: 29. srpna 2016

Naprostá zmatenost a nepřipravenost recepce - vzhledem k tomu, že sama pracuji jako recepční, jsem se musela na vše podstatné zeptat, protože slečna recepční nám sama od sebe nepodala informace skoro žádné. Poprvé nám nefungovaly čipové karty ke vstupu do pokoje, poté jsme zjistili, že pokoj není ani uklizený. Byl nám tedy na recepci přidělen pokoj jiný, přičemž v ten moment dostala přesně ten neuklizený pokoj, který jsme měli mít my, rodina se 2 dětmi .. Na recepci byli 3 pracovníci, ale ve skutečnosti vše obstarávala jen jedna paní recepční, která tak byla opravdu velice zaneprázdněna.. Chtělo by to na tomto úseku zapracovat.

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Klára K.
Recenzováno: 29. srpna 2016

Hotel opravdu neodpovídá 4*. Špinavé koberce a zdi bych až tak neřešila, ale smrad z odpadu po celém pokoji nebyl opravdu příjemný.. Roztrhané ložní prádlo a župany taky nic moc.... Nečekejte pro to žádný luxus! Jak psali přede mnou . je to ubohá 3*
Při příjezdu byl pan recepční odměření, nic důležitého nám neřekl a když jsme se ptali, tak ho to evidentně obtěžovalo. Kdo byl v hotelu příjmený tak byly uklízečky a barmanky..
Měli jsme polopenzi - starší číšník po nás chtěl pokaždé nějaké prokazování, že jsme ubytovaní. Neměl o nás žádnou informaci, že máme PP a ani druhý den si nás nepamatoval, tak to vypadalo jak kdyby jsme tam byli zloději!
Jinak teda jídlo bylo výborné, dostatečný výběr, takže v tomto ohledu super.
Aquapark- byli jsme 2 hodiny a bohatě to stačilo. Chodí tam hodně lidí z okolí, takže nepočítejte s volným lehátkem. Není tam vůbec si kam dát věci, natož si odpočinout.
Ve zkratce-byli jsme zklamaní - čekali jsme větší luxus!

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 23. srpna 2016

Největší hotel ve Framburku mě celkem zklamal. Již předešlé recenze nebyly nijak moc pozitivní, a bohužel většinou pravdivé
Klady: čistota, sauna - opravdu pěkné - několik saun, bazén - taktéž pěkný, snídaně, personál
Zápory: internet - na pokoji wi-fi router, ke kterému šlo připojit jen jedno zařízení (a to ještě dost složitě), pokud jsme připojili druhý notebook, první se nám odpojil. Když jsem připojil mobil na wi-fi, opojili se nám oba notebooky. Toto nebylo nikde napsáno, na recepci o tomto omezení nevěděli, zjistil jsem to více méně náhodou;
Večeře - 300 Kč + pivo (Bernard) za 45Kč - jídlo dobdé, ale cena dost vysoká; parkoviště - nedostatek parkovacích míst; půjčovna kol - lepší si dojít do levnější na náměstí.
Příště bych si vybral jiné ubytování.

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Petr Š.
Recenzováno: 19. srpna 2016

V tomto, hotelu jsme už po několikáté, ovšem pokud čekáte skutečně služby a vybavení 4* hotelu - nečekejte. Je to ubohá 3*. Pokoj je čistý, ovšem vybavení a vzhled bych hodnotila na 2*. Je to takový hotel/nehotel. Jídelna vypadá jak ze zařízení ROH, ne jak hotelová, co se ale jídla týče, nemám co vytknout - vždy bylo vše vpořádku. Dobrý jak výběr, tak chuť. Letos tedy zaostávaly dezerty - ty nám nikomu nechutnali. "Hotel" má moc skvělé umístění u Lipna a moc pěkný aquapark.

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Iva C.