“Super hotel.”

Restaurace Leyla
Recenzováno: 2. října 2020

Fantastický personál.
Už jsem zde byl podruhé a pokaždé jsem se cítil jako ve snu. Všichni zaměstnanci se zde chovají ke všem hostům, tak hezky, že se vám nechce odjet.
Vynikající snídaně.
Všude naprostý pořádek. Vše čisté a voňavé. Upřímně nejlepší přístup, s jakým jsme se doposud setkaly na našich cestách.Pěkně a prakticky vybavený pokoj, dokonalá čistota a výborná lokace. Doporučujeme navštívit tento hotel.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli assemgult2020.

Recenzováno: 25. září 2020

Hvelmi hezká restaurace s krásným výhledem. Jídlo vynikající, doporučila bych hovězí burger - určitě jeden z nejlepších co jsem ochutnavala! Top!

Poděkujte uživateli JanaJ2101.
Recenzováno: 23. září 2020

Pestauace je perfektní. Krásný výhled na jizero a na les. Jídlo moc chutná. Cena dostupná. Hotel čistá, útulné.
Doporučuji.
David.

Poděkujte uživateli I2030ALdavidf.
Recenzováno: 23. září 2020

Od 4.09 - 6.09. navštívili jsme s rodinou a kamarádami nejkrásnější místo - hotel Leyla ve Frymburke.
Perfektní restaurace s nejchutnejšimi jídla, kouzelné jízero a krásné zážitky nikdy nezapomenu.
Servis je na vysokém úrovni!
Ten hotel, restaurace jsou zajímavý nejenom pro dospělé, ale i pro děti.
Doporučují všem rodinám s přáteli!:)

Poděkujte uživateli Pathfinder799485.
Recenzováno: 23. září 2020

Nádherný hotel, vyníkající jídlo a výborný personal. Všechno bylo super. Určitě příjdeme zase

Poděkujte uživateli nigarkarimli.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Leyla, si také prohlíželi

Frymburk, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Leyla? Sdílejte své zkušenosti!