Wellness & Spa Frymburk
Bazen a spa

Bazény a spa jsme se rozhodli s pritelem navstivit v chladnem destivem pocasi, ktere nas potkalo ve... přečíst další informace

Recenzováno: 1. září 2020
helenas476
Brno, Česká republika
Sakra drahej bazén

+ příjemné prostředí + šíře nabídky (bazén pro plavce, vířivka, tobogan, divoká řeka, venkovní... přečíst další informace

Recenzováno: 5. března 2020
Andrzej W
Česká republika

Recenzováno: 28. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

O kvalitě a přístupu nejlépe svědčí popis "ovocných knedlíků". Šlo o suché koule z těsta na houskové knedlíky, kde byla uvnitř umístěna ta nejlevnější marmeláda. "Hotel" je panelák ze 70. let. Vodní svět je malý, ale celkem ok, jenom cena je zcela neodpovídající. Celkově: sem ne.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli tajemnyM.
Recenzováno: 18. října 2019

Velmi příjemný zážitek a milé překvapení. Trochu jsem byl skeptický navíc 150 Kč na osobu mi přišlo docela dost, ale na Lipně není nic zadarmo. Určitě ale zážitek stál za to. Je to vhodné i pro malé děti. Některé rybičky je možné pohladit a nakrmit, jednotlivé expozice jsou rozděleny dle původu, Amazonie atd... Doporučujeme!

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli 985miroslavb.
Recenzováno: 9. září 2019

Voda v bazénu uvnitř docela studená. Venkovní bazény příjemně teplé, ty jsme si užili. I venkovní hřiště. Saunový svět super. Vstup na 3 hodinky 1000,- trochu vyšší než bych si představovala. Ale absolutně nejhorší byl zážitek hned u vstupu. Paní na recepci, no neochotná je slabé slovo. Nejdřív nás skoro deset minut ignorovala. Potom otázka co jako chceme. Nic nevysvětlila, neporadila. Na totéž si v šatně stěžovali i ostatní. Je smutné kolika lidem dokáže jeden člověk zkazit den.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Martina V.
Recenzováno: 19. března 2019

Byli jsme víkend lyžovat na Lipně a jedno odpoledne jsme navštívili aqupark. Jediné co nám vyhovovalo byli venkovní bazény, které byli příjemně teplé a s osvícením romantické.Ale za téměř 1000 Kč na dvě hodiny pro dva dospělé a dítě žádný luxus.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli SarkaKarasova123.
Recenzováno: 27. února 2019

Odbočka k hotelu Frymburk je dobře značená. Parkování u hotelu je dle cedulí časově omezené, ale na recepci nám řekli, že s delším parkováním není problém, pokud jdeme na prohlídku akvárií.

Svět pod hladinou - spousta akvárií se sladkovodními rybami (našich i cizokrajných vod) a mořskými rybkami jsme navštívili s našimi dvěma malými rybáři. Podobných akvárií jsme viděli i v zahraničí hodně, a tak můžeme říct, že toto je velmi povedené a odpovídá i vyššímu vstupnému. Strávili jsme zde téměř dvě hodiny. Za menší peníz si můžete vypůjčit speciální brýle a strávit pár minut pod vodou - naše děti konkrétně mezi žraloky. Vystaveny jsou zde i velké mušle nebo žraločí čelisti a zuby.

Sociální zařízení je v místě. Na věšácích si můžete odložit bundy. U velmi milé paní je možnost zakoupení suvenýrů. Doporučujeme.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli Věra T.