“Jídlo super, obsluha vázla”

Hostinec na Kopečku
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 24. srpna 2017

Hospůdku jsme navštívili po cestě na dovolenou. Jídlo bylo super, ale obsluha dosti pomalá. Než nás obsloužili, tak jsme skoro chtěli odejít. Prostor je dost velký, na celý byli dva zaměstnanci, jeden z nich navíc kasíroval....

1  Poděkujte uživateli gygalka.

Recenzováno: 16. července 2017

Jako každý rok musíme pochválit všechny na Kopečku, personál který nás obsluhoval a hlavně kuchaře. Perfektní jídlo, výběr, prostředí, pohoda všude kolem. Stojí za to přibrzdit na parkovišti a zajít si chvilku nebo na večer posedět, doporučuji všem....

Poděkujte uživateli hant2.
Recenzováno: 6. června 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme na prochazce s detmi, za ucelem se najist na kopecku. Po ceste jsme zjistili ze ma dcera kliste.. Na kopecek jsme prisli v case oběda bylo hodne lidi v restauraci ptali jsme se na pinzetu nebo klesticky.. Bohuzel tam sef nebyl ale obsluha mela opravdu snahu nam pomoci.. Po chvilce prijel sef uz i s klestickama a ochotne kliste vyndal.. Opravdu velmi ochotni a vsichni prijemni.. Po te jsme se najedli a musim rici ze opravdu velmi chutne.. A urcite prijdeme radi zase.. Dekujemeee..

Poděkujte uživateli Sany A.
Recenzováno: 7. května 2017 prostřednictvím mobilu

O restauraci se říká, že je výborná, ale my zažili velké zklamání. Obsluha nestíhá a je dost mimo a protivná. Dětské jídlo - tvrdé maso a hamburger pana domácí je hodně velká divočina, kde je pro jistotu vše možné ,jen ne kvalitní hovězí... O další podnik, kam již nejít více.

Poděkujte uživateli Ondrej M.
Recenzováno: 13. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Do teto utulne,prijemne hospudky chodime sezonne,pak vsak pravidelne a na jistotu. Dokazu byt pomerne kriticka ohledne restauracnich zarizeni,zde jsme vsak vzdy naprosto spokojeni. Miluji jejich polevky,bezkonkurencni kyselo;) hlavni chody taktez super o pivku nemluve. Casto bereme i do dzbanku,prebyvame totiz,co by kamenem dohodil.

Poděkujte uživateli Jana M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec na Kopečku, si také prohlíželi

Janské Lázně, Krkonošský národní park
Horní Maršov, Královéhradecký kraj

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Hostinec na Kopečku? Sdílejte své zkušenosti!