Lanová dráha Sněžka

Recenzováno: 28. září 2020
Pavel L
Luka nad Jihlavou, Česká republika
Dovolena

Nádherne výhledy je škoda ,že se nesmí vystupovat na Ružove hoře ceny dost vysoké a obrovske fronty.

Recenzováno: 26. září 2020
hacker646
Česká republika

Recenzováno: 28. září 2020

Co na to říct víc ... Pokud je člověk líný si na Sněžku vyšlápnout (není to nic hrozného) , může v létě stát několikahodinovou frontu venku a potom si na pohodu vyjet. Na Sněžce jsem byl za život už několikrát, dnes poprvé vyzkoušena lanovka cestou nahoru. Naštěstí brzo ráno takže fronta nebyla, líní turisté v tu dobu ještě spinkají asi. Nové kabinky jsou parádní, jedou skvěle, rychle a jsou neskutečně tiché ...

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Pavel L.
Recenzováno: 26. září 2020

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli hacker646.
Recenzováno: 16. září 2020

Na Sněžku z Růžové hory pomalu,ale jistě. Krátké přestávky a pořád se člověk kochá tou krásnou přírodou, pak se v cíli cítíte krásně a huraaaa dolů lanovkou, která z výšky poskytne ještě krásnější rozhled, je čistá, tichá a z vrchu vidíte co jste vyšlápli

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli kvetaj.
Recenzováno: 10. září 2020

Jeli jsme sice jen na Růžovou horu, ale i tak, pěkný zážitek, všude čisto, pohoda. škoda, že úsek na Sněžku je často mimo provoz z důvodu povětří :-(

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Justin_Adamec.
Recenzováno: 1. září 2020 prostřednictvím mobilu

V den našeho výletu fungovala lanovka jen na Růžovou horu. To nám nevadilo. Lanovka je moc hezká a pohodlná. Ceny jsou takové, jaké v horách obvykle bývají, ale s naší kartou hosta v Peci jsme měli 30% slevu!

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli bag_on_road.