Recenzováno: 30. září 2020

Hotel jsme si vybrali na základě vzhledu a kladných rezencí. V hotelu jsme strávili prodloužený víkend. Recenzi bych rozdělil na 2 části a to na ubytování a na poskytované služby hotelu.

Měli jsem ubytování v pokoji komfort s infrasaunou.

Pozitiva

- řešení apartmánu
- skvělá infrasauna

Negativa

- měkká matrace
- v TV z českých programů jen ČT....
- chybějící vysačka na dveře, zda chcete úklid, či ne. 2x nám vstoupila ukrajinská uklizečka na pokoj.
- nelze úplně otevřít dveře od skříně v ložnici, narážejí do postele
- odlepená dlažba v koupelně

Teď něco ke službám hotelu. Měli jsem zaplacený balíček se snídaní, masáží a soukromou whirpool pro 2.

Den 1.

Když jsme se dostavili na předem domluvený termín masáže, tak nám bylo řečeno, že může na masáž jen jeden z nás - pro druhou osobu nebyla provedena ze strany hotelu rezervace. Další možný termín je až za 2 dny tzn. v den našeho odjezdu a to 3 hodiny po našem check outu....takže jsem odešli rozladěni a bez masáže.

Další šok nastal při návštěvě restaurace, která nemá absolutně odpovídající kapacitu velikosti tohoto hotelu.
- restaurace ve 20:00 totálně natřískaná - vytvořena tedy rezervace na 20:40 kdy nás po opětovném příchodu číšník neusadil do restaurace ale do vedlejší vinárny, kde si nás 20 minut nikdo nevšímal. Když si nás Číšník všimnul, tak nás upozornil na to, že jídla z venkovního grilu, kterým se hotelová restaurace profiluje nefunguje a je nutno si vybrat z klasické nabídky, která je hodně omezená.
- Pilsner Urquell - takhle nechutná ani v zaplivané 4. Pěna na pivu zůstala asi 20 sekund a chuť piva tragická.
- Jídlo kachní prso na grilu bylo hodně krvavé. Číšník se při objednávce ani nezeptal na způsob úpravy.
Při placení jsme se radši zeptali, jak zde probíhají snídaně a bylo nám řečeno, že to bude masakr, že je plný hotel.
Odešli jsem znechuceni s tím, že druhý den na večeři zavítáme určitě někam jinam.

Snídaně v 9:00, restaurace opět narvaná k prasknutí, takže úprk do vinárny, kde byly poslední místa a kam si musíte vše donášet přes úzkou chodbičku a hlavní chodbu, kde se potkáte se všemi hosty.

Snídaně bohaté ALE....
- absolutně nedostačující prostor pro podávání snídaní, kde všichni do sebe naráží v důsledku, vybrat si něco z nabídky.
- nabídka široká ale po malém množství, takže když si něco vyhlédnete, tak je to pryč a včasného doplnění se jen tak nedočkáte, takže odcházíte s tím co na vás zůstane.
- nabídka snídaní na patra na baru je nepraktická pro děti a dospělé menšího vzrůstu, kdy je pro ně tato nabídka nedosažitelná aniž by oblečení namáčely do jídla, které je umístěno o patro níž.
- než se dostanete ke kávě a pití, tak vám vše vystydne
- druhý kávovar je v lobby ale věčně bez vody
- nedostatek talířů a sklenic na pití, o které si musíte neustále říkat je bez komentáře.
- potkali jsem dokonce rodiny, které přišli na snídani ale musely si půjčit tác a odnést vše na pokoj, protože si prostě nebylo kam sednout a to ani v lobby baru.

Architekt a majitel objektu asi nemysleli na to, že by mohl být hotel někdy plný.....

S hrůzou jsem šli na domluvenou hodinu na soukromý whirpool, který kupodivu klapnul na 1, což je asi tak jediné pozitivum na službách hotelu.

Sečteno a podtrženo

Velké zklamání a je to škoda za ty peníze, které to zde stojí. My už se sem určitě nevrátíme a je nám líto budoucích návštěvníků hotelu, kteří budou muset tohle zažít.

Slogan ,,INSPIROVALI JSME SE ITÁLIÍ A RAKOUSKEM" bych se zde styděl používat.
Zde máte ještě co se služeb týče velkou rezervu.

Budiž Vám tato recenze inspirací na to, se zlepšit.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Martin B.
Lenka Hrubá, Generální ředitel v zařízení Aparthotel Svaty Vavrinec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2020

Dobrý den pane Martine,

v první řadě bychom rádi poděkovali za čas, který jste věnovali hodnocení našich služeb a hluboce se omluvili za všechny Vámi zaznamenané nedostatky. Navzdory tomu, že většina recenzí na naše služby a hotel se nese v duchu pochval, recenze jako je ta Vaše nám pomáhají se zlepšovat. Rád bych tedy v bodech reagoval postupně na všechny Vaše postřehy:

Problém s měkkou matrací nás mrzí, žádná z našich matrací není starší než dva roky, v pravidelných intervalech je otáčíme, abychom zpomalovali rychlost jejich opotřebení. Námi vybraný druh matrace je v hotelech hojně používán, protože vyhovuje většině klientů. V případě potřeby tvrdší matrace lze po upozornění recepce matraci podložit a tím zmenšit její pružnost, jedná se o běžnou praxi v hotelovém provozu.

U problému s televizí bych se opět rád informoval, zda jste ho konzultoval s někým z našich zaměstnanců? Celkem nabízí naše Tv 27 českých kanálů.

Chybějící visačka v pokoji je samozřejmě pochybení lidského faktoru na naší straně a velmi nás to mrzí, opět bych se rád zeptal na reakci kolegů, obvykle jsme po přijetí požadavku schopni doplnit v rámci několika minut, tedy aby se podařilo zamezit alespoň druhému vstupu naší pokojské.

Ohledně vytížené kapacity wellness bychom se rádi informovali, zda Vám dorazilo potvrzení o rezervaci, v něm informujeme hosty o výhodách rezervace masáží předem a to především u balíčků. Vámi popsaná situace může být nešťastným nedorozuměním, situace kdy jsme schopni provést simultánně dvě masáže bez rezervace předem je velmi nepravděpodobná, je tedy možné, že došlo ke vzájemnému nepochopení s kolegou, který rezervaci prováděl a udělal ji pouze pro jednu osobu.

Váš dojem a zážitek z naší restaurace nás velmi mrzí. Letní sezóna byla vzhledem k absenci možnosti vycestovat za hranice skutečně testem naší kapacity. Ze situací podobných těm, kterou popisujete ve Vaší recenzi jsme se poučili a na zimní sezónu chystáme mnoho změn, které naši kapacitu navýší. Jeden ze způsobů, kterými se snažíme kapacitu kuchyně navýšit je venkovní gril, tímto grilem se naše restaurace neprofiluje, hlavním lákadlem je italský X-Oven gril, který je v provozu bez ohledu na počasí a nabízíme z něj mezi pětadvaceti a třiceti pokrmy v závislosti na množství speciálních nabídek.

Rádi bychom Vás požádali ještě o zpětnou vazbu přímo panu ředitelu M. Venglářovi na tel.: 770162980 nebo na emailovou adresu reditel@svatyvavrinec.cz.

Děkujeme

Martin Venglář
ředitel hotelu

Recenzováno: 28. září 2020

V hotelu jsme strávili v září několik nocí, a to v pokoji typu komfort. Hotel je moderní, vkusně a promyšleně zařízen, s plně vybavenou kuchyní. Postele mají kvalitní matrace, všude v apartmánu spousta úložného prostoru. Úklid v pořádku.
Personál velmi ochotný a vstřícný. Jako nedostatek vidím jen to, že hotel sice vítá domácí mazlíčky, ale neuvádí na svých stránkách možnost ( v případě potřeby)volby pokoje pro alergiky, kde žádní "mazlíčcci"ubytování nikdy nebyli a tudíž by byl pobyt pro tyto osoby mnohem jednodušší. Alergici zajisté chápou o čem píši. Výhodou je parkování (v ceně) v podzemní garáži, odkud se lze výtahem dostat vnitřním prostorem přímo k apartmánům.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Cestovatel456.
Lenka Hrubá, Generální ředitel v zařízení Aparthotel Svaty Vavrinec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Milý Cestovateli456, děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi , že jste si pobyt u nás užili. Že jste byli spokojeni a veříme, že nás znovu navštívíte. Zároveň velice děkujeme za nový impuls ohledně alergiků. Určitě toto zakomponujeme do rezervačního procesu, abychom i alergikům zajistili maximální komfort. Neboť apartmány kde se zvířata neubytovávají máme v nabídce také.
Děkujeme a budeme se těšit na brzkou návštěvu.

Recenzováno: 11. srpna 2020

Hledali jsme ubytovaní pro naše letní dovolenkování v Peci a dle recenzí jsme vybrali tento hotel. Určitě jsme udělali dobře. Ač jsme si objednali menší apartmánek (při rezervaci nebyl jiný k mání), hned po našem příjezdu nám paní recepční nabídla větší, aby jsme se s dítětem nemačkali v malém. Ochota, vstřícnost nás potěšila hned při příjezdu. Všude čisto, útulno, velmi pěkné a příjemné ubytovaní. Jsem náročnější host a tento hotel mě potěšil po všech stránkách. Určitě doporučuji <3

Poděkujte uživateli janav413.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Ubytování super, jídlo výborne, cenově odpovídá Peci, pochutnate si. Klid, pohoda, v centru Pece. Doporučuji. Ideální místo pro rodiny i jednotlivce, super výchozí místo na výlety v Krkonoších. Super grilování před apartmány.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Andrea Š.
Recenzováno: 5. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé ubytování v centru Pece pod Sněžkou. Velice milý personál a krásný design apartmánů kde najdete všechno včetně kompletního vybavení kuchyně. Určitě ideální na výlety s rodinou s všem doporučuji

Poděkujte uživateli MichalJanda7.