“Doporučuji návštěvu!”

Restaurace Deli Post
Popis: V restauraci Deli Post v Residenci Post nabízíme nejen kávu, dortíky a zákusky, ale také bohaté snídaně formou švédských stolů, polední menu včetně polévky. Po náročném dni na horách vám připravíme večeři z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin. Součástí restaurace je i terasa. S sebou si můžete odnést kávu nebo něco dobrého od regionálních dodavatelů.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Velmi příjemné prostředí, milá a pozorná obsluha, skvělá kuchyně. Velmi příjemně strávený večer s přáteli.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli badman007.

Recenzováno: 4. října 2019

Každy trochu mlsější jedinec si návštěvu restaurace velmi užije. Jednoznačně doporučuji. A ta terasa je celý den na slunci.

Poděkujte uživateli greynomad666.
Recenzováno: 3. října 2019

Výborná obsluha, skvělé jídlo, přátelská atmosféra, skvělé podzemní parkování - velká spokojenost - vrátíme se.

Děkujeme

Parta mladých horalů

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli DAVID B.
Recenzováno: 3. října 2019

Velmi příjemé prostředí doplňuje milá a pohotová obsluha, skvělé jídlo a dobré pití. Jednoznačně doporučuji, po návratu ze Sněžky skvělá volba!

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Adam K.
Recenzováno: 2. října 2019

Restaurace je vhodně umístěna, na hlavní třídě, vedle autobusového nádraží. Prostředí uvnitř prostorné, prosvětlené. Jídlo velmi chutné, zároveň pastva pro oči, stejně tak nápoje - např. Caffè latte, které jsem ochutnala. Obsluha vemi milá, ochotná, kvalitní kuchař. Doporučuji, náštěva restaurace byla opravdu příjemný zážitek! :-)

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli MartinaMek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Deli Post, si také prohlíželi

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Deli Post? Sdílejte své zkušenosti!