Recenzováno: 7. října 2020

Krásný nový moderní hotel a hlavně skvělé jídlo! Určitě plánuji se vrátit brzo znovu. Personál milý a profesionální. Doporučuji jak na pobyt s přáteli, tak i s rodinou a dětmi, pro které mají připravené i dětské menu.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 993katerinaa.
Michal Brokeš, General Manager v zařízení Grand Hotel Hradec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

děkujeme Kateřino, těšíme se na Vaši příští návštěvu i s novým menu pro děti, pěkný den Michal

Recenzováno: 7. října 2020

Hotel jsme navštívili poprvé a to krátce po jeho otevření. Vše ještě vonělo novotou, ale v restauraci vonělo výtečné jídlo, na které běžně nenarazíte... Vše čerstvé, výborné chuti a oku lahodící. Za nás oba doporučuji !!
Petr

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 430petrk.

děkujeme Petře:-), ať se daří Michal

Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

(+) Hotel jsem navštívil poprvé a byl jsem velmi spokojený. Není otevřený dlouho a je to znát, vše nové, čisté a funkční. Za mě nádherná a vkusná budova, prostorné pokoje (já měl s balkónem). Velmi příjemný a ochotný personál od recepce až po uklízečky, barmani, obsluha restaurace atd. Jídlo výborné, snídaně pestré a vše čerstvé. Umístění hotelu je vynikající, možnost krytých garáží. Wellness dostatečně vybavený menší, ale za to úžasně relaxační s výhledem na hory v klidové zóně. Celkově jsem si v hotelu odpočal a byl jsem hýčkán ve všech směrech, takže určitě DOPORUČUJI.

(-) Sice to s hotelem moc nemá, ale vedlejší parkoviště v sezóně bude určitě úplně plné a parkovat u hotelu lze na omezených placených místech. Obsluha parkoviště, až na výjimku, byla neochotná vůbec poradit jak funguje platba a kde všude můžu parkovat. Chápu, že pro menší prostor wellness nelze dát zdarma neomezeně k pobytu, protože pak by tam nebylo k hnutí pro všechny hosty hotelu, ale hodina od hotelu zdarma nestačí. Dále je pobyt ve wellness placený což je škoda, ale chápu to.

Celkově jsem byl velmi spokojený a určitě se zase vrátím.

Datum pobytu: říjen 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli jacub_all_in.

děkujeme Jakube za Vaše hodnocení a konstruktivní zpětnou vazbu, wellnessem zdarma se snažíme vyjít vstříc většině našim hostům, bohužel není možné delší čas než jedna hodina kvůli rotaci hostů. Pěkný den Michal

Recenzováno: 11. září 2020 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé době absolutní spokojenost. Krásná nová stavba,citlivě zasazena do krajiny.Personál recepce i restaurace je velmi prijemný a profesionální. Jídlo i spa skvělé.Snad jediné,co nás zarazilo,byl požadavek na zanechávání klíčů od auta na recepci.Část parkovacích míst je poměrně nešťastně řešena a vozy musejí parkovat za sebou.Pokud tuto variantu odmítnete,je ihned navrženo jiné řešení.To je snad jediná vada na celkovém skvělém zážitku.Určitě se rádi vrátíme

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli talldwarf.
Michal Brokeš, General Manager v zařízení Grand Hotel Hradec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. září 2020

děkujeme Vám za krásné hodnocení a komentář, s pozdravem Michal GM

Recenzováno: 6. září 2020 prostřednictvím mobilu

Akorát odpouštíme hotel. A skutečně do Hotelu Hradec , nikdy více! Pokud mate psa, zažijete ostrou šikanu od recepce/ personálu. V okolí jsou jiné ve stejném standardu a přístup Personálu daleko více v pohodě. Za nás moc peněz za fakt nafouknutou bublinu. Odjizdime moc zklamani.. ale bereme to za zkušenost s českým grandhotelem.. Gabriela Zvonarova

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli karol_naz343.
Michal Brokeš, General Manager v zařízení Grand Hotel Hradec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2020

Dobrý den paní Zvonárová,

děkuji Vám, za Váši zpětnou vazbu a hodnocení.

Moc nerozumím Vaším slovům o "šikaně" ze strany personálu. Jsme hotel DOG FRIENDLY, máme pro pejsky misky na pokoje, pelíšky, pokud si klient přeje a další pamlsky. Jediné omezení je, že pokud přijdete s pejskem na večeři nebo snídani, máme pro Vás vyhrazenou část restaurace, kde můžete v klidu povečeřet nebo posnídat společně. Recepční, který Vám danou věc prezentoval, je velmi milý člověk, který by si nedovolil být nepříjemný.
S přáním pěkného den Michal GM