TripAdvisor
Pec pod Sněžkou
Hledat
Recenzováno: 25. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Zašly jsme s kamarádkou a se synem na oběd. Prostředí příjemné i paní servírka, nejspíš majitelka byla příjemná. Objednaly jsme si jídlo dvě polévky denní nabídky. Ta teda nebyla moc dobrá, ale vynahradilo nám to hlavní jídlo. To bylo opravdu výborné. Kamarádka měla svíčkovou a já si dala srnčí medailonky s pečenýma bramborama. Opravdu jsem si pochutnala. Navíc k tomu byl menší výborný salátek. Škoda, že přes oběd jsme tam byli sami, ale zase nikomu nevadilo, že syn si tam mohl hrát i restauraci a nejen v koutku. Určitě zas někdy navštívíme.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli terezak332.
Recenzováno: 1. ledna 2018

Ceny na lokalitu běžné. Bramborová polévka dobrá a bez výhrad, ovšem na lívancích s borůvkami by se dalo značně zapracovat - byla sezona a lívance byly evidentně před servírováním nahřáty v mikrovlnné troubě... Venkovní sezení by taktéž zasloužilo údržby - některé lavice v dost zbědovaném stavu a nebylo jisté, zda se nerozpadnou. Byť výhrady do značné míry kompenzuje lokalita sama o sobě, tak by se provozovatel měl zamyslet.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli aliasVx.
Recenzováno: 21. října 2017 prostřednictvím mobilu

Ani nevím jak popsat recenzi kde mě nic nenadchlo jak v dobrém tak špatném smyslu.Příroda krásná,ovečky krásné,bouda už tak krásná není a gastronomie se tu žádná nekoná.
Prostě se "tak ňák" průměrně s přivřeným okem najíte a jdete dál...........

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli X9819DUjanv.
Recenzováno: 7. září 2017

Když jsem viděl v televizi pořad o téhle boudě, těšil jsem se na návštěvu a hlavně na jídlo. Doufal jsem, že třeba potkám paní majitelku. Moc jsem ji držel palce, aby se jí dařilo. Hrůza.

Při otevření dveří do boudy se na mě vyvalil zápach a kouř z něčeho připáleného v hrnci. V restauraci se mnou byli 4 senioři a já. Jídelníček jsme dostali, ale náhle přišel "místní", takže veškerá pozornost se vztáhla na něj - načepování piva do PET láhve, panáček a pak hosté. Jídlo - když jsem chtěl místo vepřového řízku, kuřecí, dostalo se mi odpověďi "tady kuřecí nemáme." To musí jíst všichni jen vepře? OK, takže jsem si dal kyselo. Asi mám jiné chutě, ale s tímto jsem též nebyl spokojen.

Celkový dojem ještě doprovázel přihlouplý smích z právě vysílaného komediálního seriálu v televizi.

Je mi to velmi líto, ale návštěva tady mě zklamala.

Datum pobytu: září 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
3  Poděkujte uživateli Petr112.
Recenzováno: 25. srpna 2017

Krásná horská chata s výbornou polohou v Obřím dole. Pokoje byly čisté a uklizené. Personál se choval velmi mile a vstřícně. Ochutnali jsme místní výborné lívance.
Snídaně byla moc dobrá - čaj, pečivo, sýry, šunka, müsli, jogurt,... a Krkonošské pohádky v pozadí příjemné ráno jen vylepšily.
Doporučuji!!

Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Klára Č.