TripAdvisor
Pec pod Sněžkou
Hledat
Recenzováno: 16. února 2019

Kvalitní a chutné jídlo v útulné boudě v Obřím dole. Měli jsme výborný boršč, vynikající lívanečky s borůvkami a houbový guláš s bramborem. Kvalitní obsluha. Místo kde si člověk odfrkne od přeplněné Pece pod Sněžkou.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Jan N.
Recenzováno: 10. srpna 2018

Velmi uvolněné prostředí s horským duchem, výborná kuchyně, domácí suroviny. Obsluha velmi dobrá, nic nebyl problém, mohli jsme pobýt i na rozlehlé zahradě a kochat se nádhernou přírodou. Přesně takhle mají vypadat pohostinné boudy v Krkonoších.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Irenahana.
Recenzováno: 28. července 2018 prostřednictvím mobilu

Při včerejším výletu jsme narazili na tuto boudu na nádherném místě,které úplně vyzývá k zastavení a občerstvení což jsme přesně tak udělali. Domácí limonády, Krakonošovo pivko.. ideální! Při čekání na pití jsem si všimla jídelního lístku,který byl velmi tradiční a pestrý a hlavně s jídlem i pro vegana což je má švagrová a skoro nikde se nenají a tak jsme usoudili,že zde dáme i oběd. Po 15 minách nám přistálo jídlo na stole.. Vegan boloňskéb lasagne, hříbkový guláš i roštěná na houbách naprosto super a jak od babičky! Mohu jen doporučit

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli K1145HPlindab.
Recenzováno: 25. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Zašly jsme s kamarádkou a se synem na oběd. Prostředí příjemné i paní servírka, nejspíš majitelka byla příjemná. Objednaly jsme si jídlo dvě polévky denní nabídky. Ta teda nebyla moc dobrá, ale vynahradilo nám to hlavní jídlo. To bylo opravdu výborné. Kamarádka měla svíčkovou a já si dala srnčí medailonky s pečenýma bramborama. Opravdu jsem si pochutnala. Navíc k tomu byl menší výborný salátek. Škoda, že přes oběd jsme tam byli sami, ale zase nikomu nevadilo, že syn si tam mohl hrát i restauraci a nejen v koutku. Určitě zas někdy navštívíme.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli terezak332.
Recenzováno: 1. ledna 2018

Ceny na lokalitu běžné. Bramborová polévka dobrá a bez výhrad, ovšem na lívancích s borůvkami by se dalo značně zapracovat - byla sezona a lívance byly evidentně před servírováním nahřáty v mikrovlnné troubě... Venkovní sezení by taktéž zasloužilo údržby - některé lavice v dost zbědovaném stavu a nebylo jisté, zda se nerozpadnou. Byť výhrady do značné míry kompenzuje lokalita sama o sobě, tak by se provozovatel měl zamyslet.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli aliasVx.