Recenzováno: 12. května 2019

Bouda v Obřím dole je příjemná chalupa v krkonošském stylu. Obklopená přírodou a výběhy se zvířaty. Venku je vkusné posezení, uvnitř příjemná atmosféra horské boudy. Jídelní lístek přehledný s přiměřenou nabídkou typických jídel a také produktů místní výroby, od medu až po balzám na rty. Točený Krakonoš byl výborný, stejně jako řízek nebo krůtí prso. Odcházeli jsme moc spokojeni.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli karelto.
Recenzováno: 16. února 2019

Kvalitní a chutné jídlo v útulné boudě v Obřím dole. Měli jsme výborný boršč, vynikající lívanečky s borůvkami a houbový guláš s bramborem. Kvalitní obsluha. Místo kde si člověk odfrkne od přeplněné Pece pod Sněžkou.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Jan N.
Recenzováno: 10. srpna 2018

Velmi uvolněné prostředí s horským duchem, výborná kuchyně, domácí suroviny. Obsluha velmi dobrá, nic nebyl problém, mohli jsme pobýt i na rozlehlé zahradě a kochat se nádhernou přírodou. Přesně takhle mají vypadat pohostinné boudy v Krkonoších.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Irenahana.
Recenzováno: 28. července 2018 prostřednictvím mobilu

Při včerejším výletu jsme narazili na tuto boudu na nádherném místě,které úplně vyzývá k zastavení a občerstvení což jsme přesně tak udělali. Domácí limonády, Krakonošovo pivko.. ideální! Při čekání na pití jsem si všimla jídelního lístku,který byl velmi tradiční a pestrý a hlavně s jídlem i pro vegana což je má švagrová a skoro nikde se nenají a tak jsme usoudili,že zde dáme i oběd. Po 15 minách nám přistálo jídlo na stole.. Vegan boloňskéb lasagne, hříbkový guláš i roštěná na houbách naprosto super a jak od babičky! Mohu jen doporučit

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli K1145HPlindab.
Recenzováno: 25. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Zašly jsme s kamarádkou a se synem na oběd. Prostředí příjemné i paní servírka, nejspíš majitelka byla příjemná. Objednaly jsme si jídlo dvě polévky denní nabídky. Ta teda nebyla moc dobrá, ale vynahradilo nám to hlavní jídlo. To bylo opravdu výborné. Kamarádka měla svíčkovou a já si dala srnčí medailonky s pečenýma bramborama. Opravdu jsem si pochutnala. Navíc k tomu byl menší výborný salátek. Škoda, že přes oběd jsme tam byli sami, ale zase nikomu nevadilo, že syn si tam mohl hrát i restauraci a nejen v koutku. Určitě zas někdy navštívíme.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli terezak332.