Recenzováno: 12. července 2020

Já s rodinou jsme se zde zastavili během túry a všechno bylo moc chutné. Dali jsme si jablečný mošt, bezinkovou limonádu pečený čaj, cibulačku a zelňačku. Čaje a med byly krásně zabalené a je vidět, že si s tím dali záležet. Obě dvě polévky byly moc dobré, a to byl i chléb, s kterým byly podávány. Obsluha byla také moc milá. Určitě se zde znovu zastavíme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli softycatty.
Recenzováno: 30. června 2020

Velmi příjemné místo, dobré pivo, rozumné ceny, přímo na stezce v Obřím dole. Určitě stojí za zastavení. Lze posedět venku i vevnitř, nabízené pokrmy vypadají také lákavě. V sezoně zde bývá dost lidí.

Datum pobytu: květen 2020
Poděkujte uživateli JanM366.
Recenzováno: 12. května 2019

Bouda v Obřím dole je příjemná chalupa v krkonošském stylu. Obklopená přírodou a výběhy se zvířaty. Venku je vkusné posezení, uvnitř příjemná atmosféra horské boudy. Jídelní lístek přehledný s přiměřenou nabídkou typických jídel a také produktů místní výroby, od medu až po balzám na rty. Točený Krakonoš byl výborný, stejně jako řízek nebo krůtí prso. Odcházeli jsme moc spokojeni.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli karelto.
Recenzováno: 16. února 2019

Kvalitní a chutné jídlo v útulné boudě v Obřím dole. Měli jsme výborný boršč, vynikající lívanečky s borůvkami a houbový guláš s bramborem. Kvalitní obsluha. Místo kde si člověk odfrkne od přeplněné Pece pod Sněžkou.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Jan N.
Recenzováno: 10. srpna 2018

Velmi uvolněné prostředí s horským duchem, výborná kuchyně, domácí suroviny. Obsluha velmi dobrá, nic nebyl problém, mohli jsme pobýt i na rozlehlé zahradě a kochat se nádhernou přírodou. Přesně takhle mají vypadat pohostinné boudy v Krkonoších.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Irenahana.