Recenzováno: 11. srpna 2020

Krásné ubytování na krásném místě, bouda je opravená, ale vše má své krásné kouzlo, krásné, čisté, útulné. Restaurace nás velice mile překvapila, jídlo bylo vynikající, taková moderní gastronomie, skvělé kafe a úžasně milá obsluha. Určitě se sem chceme vrátit!

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli zuziog.
Recenzováno: 10. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé místo, kde se zastavit cestou na Sněžku. Obsluha velmi milá, pivo vychlazené a osvěžující. Velice nás oslovily brambory na loupačku, které z českých jídelních lístků už pomalu vymizely, výborný oběd.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 700milcas.
Recenzováno: 12. července 2020

Já s rodinou jsme se zde zastavili během túry a všechno bylo moc chutné. Dali jsme si jablečný mošt, bezinkovou limonádu pečený čaj, cibulačku a zelňačku. Čaje a med byly krásně zabalené a je vidět, že si s tím dali záležet. Obě dvě polévky byly moc dobré, a to byl i chléb, s kterým byly podávány. Obsluha byla také moc milá. Určitě se zde znovu zastavíme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli softycatty.
Recenzováno: 30. června 2020

Velmi příjemné místo, dobré pivo, rozumné ceny, přímo na stezce v Obřím dole. Určitě stojí za zastavení. Lze posedět venku i vevnitř, nabízené pokrmy vypadají také lákavě. V sezoně zde bývá dost lidí.

Datum pobytu: květen 2020
Poděkujte uživateli JanM366.
Recenzováno: 12. května 2019

Bouda v Obřím dole je příjemná chalupa v krkonošském stylu. Obklopená přírodou a výběhy se zvířaty. Venku je vkusné posezení, uvnitř příjemná atmosféra horské boudy. Jídelní lístek přehledný s přiměřenou nabídkou typických jídel a také produktů místní výroby, od medu až po balzám na rty. Točený Krakonoš byl výborný, stejně jako řízek nebo krůtí prso. Odcházeli jsme moc spokojeni.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli karelto.