Recenzováno: 12. října 2019

Výborná kuchyně milí a usměvavý personal velice příjemný a laskavý Sef který poradi úplně se vším a velice rad vyhovy je videt ze mu na hotelu velice záleží,a na každém zákazníkovi také.Moc děkujeme!

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Franta N.
Recenzováno: 4. září 2019

Výborná poloha hotelu, hned pod lanovkou na Portášky. Okolí pěkné, upravené, udržované. Zařízení pokoje starší, ale čisté a funkční. Moc dobrá kuchyně, říjemný personál. V prvním patře malý hrací koutek pro děti, takže mají o zábavu postaráno.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Marek Š.
Recenzováno: 4. srpna 2019

Příjemné ubytování, dobrá kuchyně, pokoje pěkné. Výborné snídaně. Perfektní obsluha, hlavně servírka "Gabča". Pěkné sezení venku. Nemůžu nic vytknout, kdybych hodně hledala tak bych přidala lampičku na pokoj.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli ivetvopi.
Recenzováno: 1. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Právě jsem ubytovana na hotelu Atlas a musím si ho pouze pochválit vkusné zařízený pokoje nádherné voní personál milý přátelský a majitelé mi vyšli ve všem vstříct,jsem milé překvapená, jak hodní lidé to jsou ..co se týče kuchyně vynikající jídla kuchar opravdu šikovný....určitě vřele doporučuji a také se sem vrátím ❤

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Lakerka.
Recenzováno: 1. října 2018

Všem cestovatelům doporučuji k návštěvě hotel Atlas ve Velké Úpě.Zašli jsme na doporučení místního domorodce,že moc dobře vaří, na večeři a byli jsme moc spokojení,jak chutným a dobrým jídlem tak příjemnou obsluhou.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli edusa s.