TripAdvisor
Pec pod Sněžkou
Hledat
Recenzováno: 8. února 2019 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si lívance s čerstvým ovocem. Lívance byly ohřáté v mikrovlnné troubě a do čerstvého ovoce to mělo daleko. Příšerné jídlo, předražené ceny, čerstvost potravin = 0. Z venku to vypadá krásně, ale to je možná tak všechno. Už nikdy víc, nedoporučuji!

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli majros_123.
Ctibor M, Manažer v zařízení Penzion Veronika, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. února 2019

Dobrý den, děkuji za vaše hodnocení. Pokud vím, tak lívance na našem lístku nabízíme s borůvkami. Cenovou tvorbu vám je asi zbytečné vysvětlovat mj. v Peci patříme mezi levnější restaurace a naší kuchyň a služby si 99% pochvaluje a vracejí se k nám, bohužel se nazavděčíme
všem občas se někdo najde kdo rád jenom kritizuje.

Ctibor Metlička
Penzion Veronika v Peci pod Sněžkou

Recenzováno: 8. února 2019 prostřednictvím mobilu

Milý personál, příjemné prostředí, ale příšerná kuchyně. Objednali jsme si hamburger, který nám přinesli asi za 10 min a maso bylo úplně syrové, když jsme na to upozornili obsluhu, omluvila se a jídlo odnesla s tím, že to napraví. Asi za 4 min obsluha donesla ten samý hamburger, který jevil známky nějaké úpravy, ale nedalo se to jíst, maso bylo stále syrové....za 200 kč.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Petr M.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Po delším hledání volného místa ve slušné restauraci v Peci, jsme našli dle mého absolutně nedoceněnou restauraci.
Personal velmi ochotný
Jídlo velmi chutné : hamburger, řízek a kachna opravdu vysoké kvality. Pivo (Plzeň) velmi chutné se správnou teplotou
Vřele doporučuji

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli 368vladim_r_.
Recenzováno: 7. srpna 2018

Nebydleli jsme, jen navštívili restauraci dvakrát. Místo je skvělé, příjemný výhled, dětské hřiště u restaurace. Jídlo špatně. Maso 1 z pěti bylo dobré, zbytek nedochucený, steaky příliš udělané, přílohy kromě hranolků katastrofa. Servis se snaží ale nějak to nejde. Potenciál místa je obrovský, zbytek je jedním slovem škoda.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli 303Lub0_M.
Recenzováno: 17. února 2018

První dojem po příjezdu: před restaurací kouří zřejmě kuchař a hodně barvitě líčí, jak slyší, když se někdo "vy....." a spláchne. Druhý dojem: blonďatá číšnice okamžitě žádá doplacení celé čásky za pobyt a to ještě nemáme v ruce ani klíče. Poté jsme ponechání vlastnímu osudu, nikdo nám pokoj neukáže, odteď jsme v tom "sami". O hosty se de facto "stará" obsluha restaurace, což v praxi znamená jen to, že je potkáváte, jak kouří buď před restaurací nebo za restaurací u vchodu do ubytovací části.
Pokoj je opravdu malý, ale s tím se dalo počítat podle fotky. A hned je vidět, že se tady nikdo moc nestará. Umyvadlo částečně vyvrácené, obklady prasklé. Zábradlí u spacího patra špatně upevněné, malé dítě dokáže vychýlit bez problémů o půl metru. Při jedné takové expedici nachází dcera týden starý sendvič pod postelí přilehlé k zábradlí. Police ve skříňkách se neustále hroutí.
Majitel se občas vyskytuje, slušně pozdraví a jde dál.....nejužší vztah jsme navázali s příjemnou paní, která sice nemluvila česky, ale alespoň se na nás párkrát příjemně usmála u snídaně.
Sice jsem v Peci zažila daleko horší (např. Penzion Javor), ale to jsme byli s manželem ještě bez dětí a cena byla o dost nižší.
Tady máme pocit naprostého nezájmu, penzion určitě nestaví na službách....pravděpodobně jen těží z lokality a nedostatku ubytovacích kapacit v sezónní špičce. Sem už tedy ne......

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli IrenaF7.
Ctibor M, Manažer v zařízení Penzion Veronika, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2018

Dobrý den, děkuji za recenzi, pokusím se vám slušně odpovědět otázkou. Neptala jste se prosím svého manžela kdo vyvrátil zmíněné umyvadlo a následně díky tomu praskly obklady? Pokojská toto zjistila v pondělí tedy po dvou dnech vašeho pobytu a jestli si myslíte že vyměnit prasklou řadu kachliček je otázkou jednoho dne za provozu, jste na omylu, Já jsem toto neřešil protože tím bych stejně ničeho nedosáhl, když jste nebyli ochotni přiznat co se vám podařilo. Celou škodu jsem nafotil a předal pojišťovně a vyřídím si to v klidu s ní. Jinak jsme se potkávali ráno u snídaní a ani jednou jste si na nic nestěžovala, nechápu proč, když jste byla tak nespokojená. Vždy je to o komunikaci, jenže v dnešní době už lidé umí komunikovat jen přes sociální sítě atp. než aby svoji nespokojenost řešili rovnou na místě, ve vašem případě je mi jasné proč.
Jsem rád že se k nám již nevrátíte o takové hosty opravdu nestojíme.