TripAdvisor
Pec pod Sněžkou
Hledat
Recenzováno: 13. února 2019

Ve Veronice trávíme vždy pár dní na lyžích, dá se říci, už několik let. Vracíme se rádi z důvodu skvělého ubytování, dobré kuchyně a hlavně pohodového majitele. Pokoje jsou útulné, koupelna sice malá, ale čistá a hezky zařízená. Restaurace by sice už mohl obměnit jídelníček, ale vaří tam moc dobře. Jediné co my nevyhovovalo byl polštář. Nemohl jsem se uvelebit.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli LadislavTampa.
Recenzováno: 8. února 2019 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si lívance s čerstvým ovocem. Lívance byly ohřáté v mikrovlnné troubě a do čerstvého ovoce to mělo daleko. Příšerné jídlo, předražené ceny, čerstvost potravin = 0. Z venku to vypadá krásně, ale to je možná tak všechno. Už nikdy víc, nedoporučuji!

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli majros_123.
Ctibor M, Manažer v zařízení Penzion Veronika, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. února 2019

Dobrý den, děkuji za vaše hodnocení. Pokud vím, tak lívance na našem lístku nabízíme s borůvkami. Cenovou tvorbu vám je asi zbytečné vysvětlovat mj. v Peci patříme mezi levnější restaurace a naší kuchyň a služby si 99% pochvaluje a vracejí se k nám, bohužel se nazavděčíme
všem občas se někdo najde kdo rád jenom kritizuje.

Ctibor Metlička
Penzion Veronika v Peci pod Sněžkou

Recenzováno: 8. února 2019 prostřednictvím mobilu

Milý personál, příjemné prostředí, ale příšerná kuchyně. Objednali jsme si hamburger, který nám přinesli asi za 10 min a maso bylo úplně syrové, když jsme na to upozornili obsluhu, omluvila se a jídlo odnesla s tím, že to napraví. Asi za 4 min obsluha donesla ten samý hamburger, který jevil známky nějaké úpravy, ale nedalo se to jíst, maso bylo stále syrové....za 200 kč.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Petr M.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Po delším hledání volného místa ve slušné restauraci v Peci, jsme našli dle mého absolutně nedoceněnou restauraci.
Personal velmi ochotný
Jídlo velmi chutné : hamburger, řízek a kachna opravdu vysoké kvality. Pivo (Plzeň) velmi chutné se správnou teplotou
Vřele doporučuji

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli 368vladim_r_.
Recenzováno: 7. srpna 2018

Nebydleli jsme, jen navštívili restauraci dvakrát. Místo je skvělé, příjemný výhled, dětské hřiště u restaurace. Jídlo špatně. Maso 1 z pěti bylo dobré, zbytek nedochucený, steaky příliš udělané, přílohy kromě hranolků katastrofa. Servis se snaží ale nějak to nejde. Potenciál místa je obrovský, zbytek je jedním slovem škoda.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli 303Lub0_M.