TripAdvisor
Pec pod Sněžkou
Hledat
Recenzováno: 7. srpna 2019

Využili jsme v penzionu restauraci na večeři, pravdou je, že nebylo úplně plno, ale obsluha mladých děvčat byla vynikající a na nesmírně pohodové úrovni. Večeře z kvalitních surovin - vařená podomácku, splněna byla i mimořádná kulinářská přání. Příjemný byl pocit, že na vás mají čas. Doporučuji - kvalita a úroveň při příjemných cenách. Milan Kouba

Tip ohledně pokoje: krásné a klidné prostředí
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Poznání M.
Recenzováno: 22. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se zde cestou z tury na kavu. Penzion ma hezkou terasu, ale protoze je zde detske hriste, je tezke najit na ni misto, nam se to nepovedlo. Personal nestihal, dlouho jsme cekali na objednani, ale kava byla vyborna.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli romanam106.
Recenzováno: 23. února 2019

Moc příjemná restaurace s opravdu sympatickým personálem. Ceny jsou cca stejné jako v restauracích v Praze, ale odpovídá i kvalita. Ještě jednou musím vyzdvihnout ochotný personál. Zkusili jsme obě směny a fakt fajn. Aperolek po ježdění dělají skvělý. Doporučuji rezervaci.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli kkalosova.
Recenzováno: 13. února 2019

Ve Veronice trávíme vždy pár dní na lyžích, dá se říci, už několik let. Vracíme se rádi z důvodu skvělého ubytování, dobré kuchyně a hlavně pohodového majitele. Pokoje jsou útulné, koupelna sice malá, ale čistá a hezky zařízená. Restaurace by sice už mohl obměnit jídelníček, ale vaří tam moc dobře. Jediné co my nevyhovovalo byl polštář. Nemohl jsem se uvelebit.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli LadislavTampa.
Recenzováno: 8. února 2019 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si lívance s čerstvým ovocem. Lívance byly ohřáté v mikrovlnné troubě a do čerstvého ovoce to mělo daleko. Příšerné jídlo, předražené ceny, čerstvost potravin = 0. Z venku to vypadá krásně, ale to je možná tak všechno. Už nikdy víc, nedoporučuji!

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli majros_123.
Ctibor M, Manažer v zařízení Penzion Veronika, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. února 2019

Dobrý den, děkuji za vaše hodnocení. Pokud vím, tak lívance na našem lístku nabízíme s borůvkami. Cenovou tvorbu vám je asi zbytečné vysvětlovat mj. v Peci patříme mezi levnější restaurace a naší kuchyň a služby si 99% pochvaluje a vracejí se k nám, bohužel se nazavděčíme
všem občas se někdo najde kdo rád jenom kritizuje.

Ctibor Metlička
Penzion Veronika v Peci pod Sněžkou