Recenzováno: 4. září 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme zde s přítelem restauraci. Jídlo bylo obstojné, ale velmi nás zaskočil přístup obsluhy. Seděli stůl od nás a po celou dobu, co jsme jedli, jsme poslouchali hlasitou konverzaci plnou vulgarismů, sexu a detailního popisu jakýchsi “vředů”. To, jak mluvili o svém zaměstnavateli komentovat nebudu.
Když jsme je slušně upozornili, že nám u jídla není jejich konverzace příjemná, čekala nás salva nepříjemných poznámek a urážek. Celý zážitek završil nás odchod, při kterém si jeden z členů obsluhy neodpustil poznámku “tak co, už se můžeme bavit?”.
Absolutně neprofesionální přístup a pro nás jedno velké zklamání.
Nikdy více.
Doporučuji managementu proškolit personál o tom, jak by se mělo jednat s hosty.

Datum pobytu: září 2019
2  Poděkujte uživateli petra10051.
Ctibor M, Manažer v zařízení Penzion Veronika, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2019

Dobrý den, je mi líto vašeho špatného zážitku, ale opravdu nechápu jak jste přišla na to že se jednalo o personál restaurace Veronika, ba naopak naše obsluha se vám prý za chování obou vulgárních pánů omlouvala a dotyčné se snažila zklidnit bohužel neúspěšně. Ještě jednou pro vaši informaci to byli jen naši hosté a správci ze sousedních penzionů, ale to vám muselo být jasné již při psaní recenze. Naše děvčata jsem poučil aby příště takto vulgárně chovající se hosty nekompromisně z restaurace vyprovodili. Ještě jednou se omlouvám za váš negativní zážitek. Ctibor Metlička provozovatel penzionu Veronika

Recenzováno: 7. srpna 2019

Využili jsme v penzionu restauraci na večeři, pravdou je, že nebylo úplně plno, ale obsluha mladých děvčat byla vynikající a na nesmírně pohodové úrovni. Večeře z kvalitních surovin - vařená podomácku, splněna byla i mimořádná kulinářská přání. Příjemný byl pocit, že na vás mají čas. Doporučuji - kvalita a úroveň při příjemných cenách. Milan Kouba

Tip ohledně pokoje: krásné a klidné prostředí
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Poznání M.
Recenzováno: 22. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se zde cestou z tury na kavu. Penzion ma hezkou terasu, ale protoze je zde detske hriste, je tezke najit na ni misto, nam se to nepovedlo. Personal nestihal, dlouho jsme cekali na objednani, ale kava byla vyborna.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli romanam106.
Recenzováno: 23. února 2019

Moc příjemná restaurace s opravdu sympatickým personálem. Ceny jsou cca stejné jako v restauracích v Praze, ale odpovídá i kvalita. Ještě jednou musím vyzdvihnout ochotný personál. Zkusili jsme obě směny a fakt fajn. Aperolek po ježdění dělají skvělý. Doporučuji rezervaci.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli kkalosova.
Recenzováno: 13. února 2019

Ve Veronice trávíme vždy pár dní na lyžích, dá se říci, už několik let. Vracíme se rádi z důvodu skvělého ubytování, dobré kuchyně a hlavně pohodového majitele. Pokoje jsou útulné, koupelna sice malá, ale čistá a hezky zařízená. Restaurace by sice už mohl obměnit jídelníček, ale vaří tam moc dobře. Jediné co my nevyhovovalo byl polštář. Nemohl jsem se uvelebit.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli LadislavTampa.