“Výborný oběd”

Měšťanský Dům restaurace a pension
Recenzováno: 20. listopadu 2017

Cestou z Jánských lázní jsme se zde stavili náhodně na pozdní oběd. I přes to, že byl víkend byla stálá nabídka rozšířena o obědové menu. Objednané jídlo bylo přineseno rychle a vše bylo tak jak má být. Obsluha profesionální. Všem chutnalo.

Poděkujte uživateli ldol2017.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2017

Děkujeme!Určitě zase někdy přijďte !

Recenzováno: 2. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé české jídlo za super ceny, venkovní posezení s malým dětským koutkem, příjemná obsluha, doporučujeme .

Poděkujte uživateli tvrznikdub.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. srpna 2017

Díky.budeme rádi,když nás znovu navštívíte.

Recenzováno: 30. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Do této restaurace jezdíme už 4 roky a vždy jsme s jídlem velice spokojeni. Za slušnou cenu zde koupíte výborné jídlo a pití. Jediné, co bych mohl vytknout je občas nepříjemná obsluha ale jinak dobré. Jestli někdy pojedete kolem určitě se stavte.

Poděkujte uživateli ondraloos1.
Recenzováno: 30. července 2016

Velká spokojenost ze stravou i s obsluhou :-) Všichni milí a ochotní. Vřele doporučuji a určitě znovu přijedem :-)

2  Poděkujte uživateli helena14102016.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2016

Díky moc za milou recenzi!Určitě nás znovu navštivte.

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli marcinwlodarski.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Měšťanský Dům restaurace a pension, si také prohlíželi

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Janské Lázně, Krkonošský národní park

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Horní Maršov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Měšťanský Dům restaurace a pension? Sdílejte své zkušenosti!