“Výborný oběd”

Měšťanský Dům restaurace a pension
Recenzováno: 20. listopadu 2017

Cestou z Jánských lázní jsme se zde stavili náhodně na pozdní oběd. I přes to, že byl víkend byla stálá nabídka rozšířena o obědové menu. Objednané jídlo bylo přineseno rychle a vše bylo tak jak má být. Obsluha profesionální. Všem chutnalo.

Poděkujte uživateli ldol2017.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2017

Děkujeme!Určitě zase někdy přijďte !

Recenzováno: 2. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé české jídlo za super ceny, venkovní posezení s malým dětským koutkem, příjemná obsluha, doporučujeme .

Poděkujte uživateli tvrznikdub.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. srpna 2017

Díky.budeme rádi,když nás znovu navštívíte.

Recenzováno: 30. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Do této restaurace jezdíme už 4 roky a vždy jsme s jídlem velice spokojeni. Za slušnou cenu zde koupíte výborné jídlo a pití. Jediné, co bych mohl vytknout je občas nepříjemná obsluha ale jinak dobré. Jestli někdy pojedete kolem určitě se stavte.

Poděkujte uživateli ondraloos1.
Recenzováno: 30. července 2016

Velká spokojenost ze stravou i s obsluhou :-) Všichni milí a ochotní. Vřele doporučuji a určitě znovu přijedem :-)

2  Poděkujte uživateli helena14102016.
Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2016

Díky moc za milou recenzi!Určitě nás znovu navštivte.

Recenzováno: 9. února 2018 prostřednictvím mobilu

Marecek2015, Vlastník v zařízení Měšťanský Dům restaurace a pension, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Měšťanský Dům restaurace a pension, si také prohlíželi

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Janské Lázně, Krkonošský národní park

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Karpacz, Dolnoslezské vojvodství

Horní Maršov, Královéhradecký kraj
Janské Lázně, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Měšťanský Dům restaurace a pension? Sdílejte své zkušenosti!