Recenzováno: 24. února 2020

Malý rodinný penzion s krásným ubytováním v designových pokojích s "příběhem". Výborná polopenze - chutné, moderní, stylové aranžmá. Velmi příjemná obsluha ochotná poradit s čímkoliv. Parkování přímo u ubytování. Velmi příjemné venkovní prostředí i zázemí penzionu. Zahrada s pěknými zákoutí a venkovní vířivkou - ideální relax. Ubytování je v dobré lokalitě - v zimě pár km od LA Zadov a běžkařských stop na Churáňově. Dá se v klidu dojet autem i na Kvildu, Modravu... vše je blízko. Na kole by se dalo na Šumavu vyjíždět přímo z penzionu. Určitě se sem vrátíme. Moc děkujeme!

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli Tom_Smo.
Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný malinkatý penzion o pár pokojích s domácí atmosférou. Zahrádka a posezení v krásném dřevěném stylu. Přijemný personál. Výborné jak snídaně tak i večeře. Stylově zařízené pokoje. Mají tu i menší welness služby jako masáž, infrasauna a vířivka venku.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli 907ani_kah.
Recenzováno: 10. září 2019

Na pobyt jsme se velmi těšily a za zaplacenou cenu jsme očekávaly vysoký standard ubytování a služeb. Překvapilo nás tedy,že prezentovaný design spočíval pouze v navršení laciných dekorací a především suchých, zaprášenych větví. Rovněž veškeré zařizovací předměty (sanita,postel atd.) byly nevalné jakosti. Při pobytu nás překvapil nedostatečný úklid,personál obecně nepříliš profesionální a poplatky za věci ve vyšším standardu naprosto obvyklé (např. použití županu). Naopak musíme pochválit kuchaře.
Suma sumárum, za ty peníze to nestojí.

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli Hodosih.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Přijeli jsme na týden jako čtyřčlenná rodina s dospělými dětmi. A hned po příjezdu jsme byli mile překvapeni originálním ubytováním trošku jako z pohádky. Měli jsme mezonetový pokoj pro všechny čtyři dohromady. Přestože se zdálo vše jakoby zmenšené, tak jsme se bez problémů v obou patrech usídlili :-)
Měli jsme polopenzi a i s jídlem jsme byli velmi spokojeni. Snídaně s bohatým výběrem, přestože penzion má jen myslím jen 6 pokojů, tak jídla bylo dost po celou dobu snídaně. Podobně večeře měli svoji část formou švédského stolu pro různé druhy předkrmů a dezertů. Hlavní jídlo bylo pokaždé překvapení :-)
Krásná je také zahrada okolo včetně whirpoolu na zahradě...
Můžeme jen doporučit návštěvu penzionu.

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou unikátní, každý je trochu jiný. Těžko něco doporučit :-)
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli fikeisl.
Recenzováno: 16. června 2019

Penzion se prezentuje jako stylový či designový a rozhodně nelze provozovateli v tomto ohledu upřít snahu. Většina tzv. designu je "made in Ikea" a někdy možná působí až přeplácaným a kýčovým dojmem - méně je někdy více. Při modernizaci a přestavbě původní stavby se úplně nedbalo na zvukovou izolaci jednotlivých pokojů a zejména v případech, kdy spolu sousedí koupelny je toto poměrně nepříjemné. Úklid pokojů, ač inzerován jako denní, někdy obnáší pouze vysypání odpadkového koše. Kladně hodnotím nabídku minibaru v pokoji. Během dne je pak v jídelně k dispozici samoobslužný bar s nabídkou kávy, čaje a chlazených nápojů. Moc nerozumím proč minerálka je značky San Pellegrino, když řada českých by udělala stejnou, ne-li lepší službu. Chybělo mi ovoce, džusy či džbány s domácí limonádou. Po celý týden byl k dispozici Sachr dort a čokoládové kuličky, které jsou sice trvanlivé, ale zakrytí poklopem by jistě nebylo od věci. Zahrada nabízí několik míst k posezení - altánek či malý přístřešek, lehátka.
Co jsem zmínil o designu vybavení platí také pro servírování předkrmů k večeři, kdy je vzhledu obětována praktičnost a rozhodně bych doporučil zjednodušení. Skutečně např. nepovažuji za umění gastronomie servírovat plátky uzeného lososa každý na zvláštním kameni. Hlavní chody večeře byly naopak bezchybné co do chuti i prezentace. Zvážil bych prodloužení času podávání večeři z 18-19 na minimálně 18-20.
Personál příjemný, ochotný. Vždy se v penzionu nachází zřejmě jen jeden obsluhující, což u snídaně v situaci, kdy se v jednom čase potká více hostů, vede k pomalému doplňování bufetu. Opět - drobné zjednodušení designu a uspořádání švédského stolu by pomohlo kvalitě služby.
Ke zvážení bych provozovateli dal zřízení půjčovny kol.
Penzion má výhodnou polohu k výletům všemi směry, dostatek míst k parkování a až na uvedené drobnosti lze pobyt v něm doporučit.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Dalibor O.