Recenzováno: 30. září 2020

V hotelu Horizont jsme byli již po třetí a určitě ne naposledy. Jsme pětičlenná rodina a stojí nám za to strávit tři hodiny na cestě v autě, abychom strávili pár dnů právě zde. Obvykle máme problém se třemi dětmi najít vhodné ubytování. V hotelu Horizont toto nikdy nebyl problém. Ubytování bylo vždy více než luxusní. Naprosto skvělá je kuchyně, velký výběr jídel. Na své si přijdou milovníci masa i salátů. Naposledy jsme ochutnali např. specialitky místního řeznictví. O hladu nezůstanou ani ti, kteří mají například nějaká dietetická opatření - k snídani možnost např. rostlinných mlék, sojových jogurtů. Nepřeberné množství ovoce a zeleniny. Děti večer zmrzlina. K snídani má host možnost využít služeb baristy a dát si neodolatelnou kávu a to navíc za žádný příplatek, ale v rámci polopenze. Naše děti byly nadšené ze skvěle vybavené herny, ale i z programu s animátory, který bývá obvyklý u zahraničních zájezdů. Zde samozřejmě česky. K relaxaci slouží útulný a vždy naprosto čistě uklizený bazén s podstvícením a chrličem. Je zde myšleno i na nejmenší, kteří mají k dispozici vybavení do bazénu. K ještě většímu požitku slouží kneippův chodník s kamínky nebo vířivá vana, sauna i pára. Samozřejmostí je vybavená posilovna. Málo kdo by čekal v prostorách hotelu sochy Olbrama Zoubka, které jsou dalším dokladem toho, na jak vyjímečném místě se nacházíte. Mezi další služby poskytované hotelem patří různé masáže a wellness procedury, které určitě doporučuji a byla by škoda jich nevyužít. Jednou z největších deviz hotelu jsou bezesporu zaměstnanci. Jsou to profesionálové ke kterým by mohli ostatní chodit do učení. A to opravdu všichni, napříč profesemi!
Jedno negativum jsem nakonec přece jen našla - hotel je příliš daleko od našeho bydliště.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli 360ladac.
Recenzováno: 26. září 2020

Úvodem musím napsat, že tento hotel zatím považuji za top hotel na českých horách. Rezervace a recepce naprosto bezchybná a profesionální. Vysokým bohusem je dokonalá čistota pokojů (z důvodu covid je úklid v době pobytu na vyžádání) i společných prostor. Pokoje redesignované, moderní a přitom útulné. Nesmyslně osazené dveře do koupelny-chce to talent Houdini a nevim nevim kdyby se tam někomu udělalo zle..a v horském hotelu neni v koupelně topný žebřík.. Posezení na balkoně super, jen stolek chybí. Snídane super, pečivo skvělé, buchty luxusní, teplý pult bez chybičky a třešinkou je barista. Jen drobná poznámka-v době covidu by to ve špičce chtělo organizovat vstup a usazování ke stolům, takto po jídelně bloudí bezradně dost lidí a čeká nad snídajícimi. Za skladbu jídelníčku na lobby zaslouží chef velké uznání- lokální suroviny, moderní úprava klasických krajových lídel. Zaujme i obsáhlá koktejlová nabídka a jejich kvalita. Co nás naopak nezaujalo, to byl vinný lístek. Obsluha neformální, příjemná, díky Kristýně a Mildovi. Krásná terasa. Wellness je retro, ale je před rekonstrukcí. Bohužel pravidla stanovená hotelem hosté nerespektují a nejsou vyžadována, asi by prospělo vyčlenit delší dobu pro aduts only. I přes vyšší cenu nás hotel a jeho personál zaujal natolik, že se s potěšením budeme vracet.

Tip ohledně pokoje: Pokoje ve vyšších patrech s výhledem na lanovku.
Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli Yanina_21.
Recenzováno: 11. září 2020

Jedním slovem pohádka, nemá smysl psát tu o všem podrobně, takže 10/10 za jídlo, nejlepší v ČR, kde jsme byli, wellnessko na hotel 9/10, umístění 10/10, pokoje 10/10, prostě fakt super. Rádi bychom si udělali ještě někdy radost a přijeli sem, protože fakt bomba, my tu byli 5 nocí a uteklo to moc rychle :-)

Tip ohledně pokoje: Krásná lokalita, perfektní strava, dobré wellness
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Michal2222222222.
Recenzováno: 2. září 2020 prostřednictvím mobilu

Ubytování mohu doporučit, pěkně rekonstruované pokoje i hlavní prostory hotelu. Super snídaně i dobré gastro v lobby baru. Příjemný personál. Celkově ale rozporuplné pocity. Špína v saunové zóně, plíseň kam se podíváte. S chomáčem chlupů v odtokovém kanálku jsme strávili krásné 4 dny - jasné, že nikdo minimálně 4 dny neuklízel. Bazén má být od 19:00 pouze pro dospělé a s relaxační hudbou - ani omylem. 3/4 zařízení bazénu nefungují. Obecně wellnes by zasloužilo rekonstrukci už v době vzniku. Toto do 4* hotelu v současné době prostě nepatří. Takže závěrem....ubytování a gastro OK, ostatní podprůměr. Příště za ty peníze raději jinam. A oželím i ten TOP výhled z pokoje.

Datum pobytu: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 24. srpna 2020

Hotel leží cca v polovině Pancíře v krásném prostředí. Příjemný personál nás přivítal hned při příjezdu a vše nám vysvětlil. Personál celého hotelu jak v restauraci tak u bazénu byl milý a choval se přátelsky.
Pokoj byl hezký, pro 2 dospělé by byl dostačující, ale měli jsme přistýlku pro dítě a to byl trochu problém. Jinak pokoj i koupelna čisté nové.
Snídaně dobré, velký výběr až na sladkosti. To byly stále jenom buchty plněné mákem nebo marmeládou a maková buchta. Toto se opakovalo celý týden.
Večeře byly dobré, ale např. se 4 hvězdičkovým hotelem v Peci, stejného jména, se to nedalo srovnat.
Bazén byl perfektní, teplý i když menší. Když v něm bylo tak cca 15 lidí včetně dětí tak se tam plavat nedalo.
Jinak bych hodnotila hotel jako velmi dobrý s příjemnou atmosférou.
V hotelu se nám líbilo a možná se tam vrátíme.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Jaroslava Š.