4 výsledky
Recenzováno: 26. ledna 2018

V zimním období, 24. ledna, tedy v Železné Rudě v plné sezóně jsme chtěli po cestě z Německa zahnat hlad. Bylo cca sedm večer. Restaurace U Larvů měla otevřeno do 20:00 hodin. Po vstupu do zcela prázdného lokálu jsme se dozvěděli, že se ještě můžeme navečeřet. Prvním překvapením byla specifická vůně (nechci napsat zápach) po majonéze či přepáleném oleji. Zatuchlo, nevyvětráno. Lístek s denní nabídkou byl proškrtaný, nicméně plněné knedle uzeným masem s cibulkou byly, a byly dobré. Druhé jídlo měl být smažák, ovšem ne s hranolky, ale s vařeným bramborem. Mělo to ale háček. Pro mne spíš HÁK: změna přílohy stojí 10 Kč navíc. Ano, čtete správně. Ve zcela totálně prázdné hospodě si účtují 10 Kč za to, že místo hranolků za 35 Kč, položí na talíř brambory za stejných 35 Kč. Chtěl jsem vysvětlení od majitele a byť mi vysvětlení servírka slíbila, majitel nepřišel. Stejně mi ovšem příplatek neúčtovali, protože po chvíli přišla obsluha s tím, že brambory nejsou, tak zůstalo u hranolků. Kvalita a chuť sýra byla výborná, ovšem hranolky různé chuti, teploty a vykřupanosti. Bída. Nevím, jestli příště nezkusím vydržet a šenk U Larvů minout.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli jiribrabec22.
Recenzováno: 28. srpna 2016

Čtyři hvězdičky podnik asi nedosáhne,ale vše nahrazuje ochota k hostům se vstřícným přístupem,což je možná více.Cena ubytování 450/osoba odpovídající.Vlastní restaurace jídla okolo 100 Kč vše ok.V ceně ubytování snídaně podotýkám kvalitní,každý den změna,což se také moc nevidí.Pokoj prostorný s "Alpským" balkonem postel a pohovka kvalitní pohodlné spaní.Koupelna v vlastním bojlerem teplé vody dostatek.Multimediální LED TV satelitní CZ SK DE programy.Klidné prostředí u pěší nebo cyklo stezky .Hluk od silnice není vůbec slyšet...Na nádraží do 10 min...Tyto Šumavské "mozkové lázně" lze jen doporučit...

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli loiscz.