“Super jídlo i obsluha”

Restaurace Na Nadrazi
Recenzováno: 4. ledna 2020

"Nádražní restaurace" řeknete si - za našich dob(1980) zaplivaná 4 cenová kategorie. To ale tady neplatí. Vkusně a útulně zařízeno, výborné jídlo za velmi příznivé ceny - roštěná s knedlíkem 150,-, milá obsluha. Mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Madlenkakub.

Recenzováno: 7. srpna 2019

Na "obyčejnou nádražku" velké překvapení. Milá a rychlá obsluha. Dali jsme si točenou kofolu, kulajdu,smažák s vařenýma a šumavskou směs v bramboráku. Vše bylo rychlé, teplé a chutné. Dokonce ke každému jídlu byly dva druhy salátku, který byl dobře dochucený, ne jako klasická česká "obloha". Překvapení dne, doporučuji.

Poděkujte uživateli Šárka B.
Recenzováno: 20. července 2019

Sli jsme na klasiku tj. Borůvkove knedliky. Skvěle! Příjemná obsluha a jídlo bylo chutné a rychle. Je zo restaurace na nádraží, která však nadchla :)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Katka K.
Recenzováno: 18. června 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si pivo, Šumavskou bramboračku, a šunkofleky. Pivo nacepované dost podivně, v bramboračce byli kousky vajíčka, šunky a kukuřice - což si myslím, že v Šumavské bramboračce nemá co dělat. Fleky chutnali podivně a jako bonus k nim byl zeleninový salát, který tam čekal minimálně od minulého dne... Byli jsme docela zklamaní. Alespoň jsme se po jídle byli podívá na bobří hráz, která je jen přes koleje... :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli bendy24.
Recenzováno: 31. května 2019 prostřednictvím mobilu

Kvalita odpovídá cenám :) vždy sem rád zajdu na mou oblíbenou točenou kofolu ( mimochodem už celkem raritka, takže jsem rád, že zde se uspokojí mé tužby) jídlo je přijatelné a i chutná... Restaurace by si měla dávat pozor na pečivo... Jednou dostanu rohlík že by to mohlo být kladivo na beton, podruhe super křupavý chléb... Je to znát.. nemohu si stěžovat, vždy když se stavím setkám se s příjemnou obsluhou, dobrým jídlem a přijatelnými cenami a to i na poměrně vyšší cenovou relaci okolí :)... Dost mne pobavili žetony na WC

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli nemamnavip.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Nadrazi, si také prohlíželi

Železná Ruda, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Restaurace Na Nadrazi? Sdílejte své zkušenosti!