Recenzováno: 26. července 2019

Byli jsme ubytování v apartmánu s jednou ložnicí, apartmán byl velký, nový, čistý, v samostatně stojící budově u lesa. Snídaně v hotelu výborné, personál velmi milý, byli jsme se 4 psi a nebyl žádný problém. Z jídla jsme stihli ochutnat jen šopský salát a jablečný závin, obojí výborné, ceny vyšší, ale nemohu posoudit kvalitu ostatních jídel, nicméně podle toho co nosili vypadalo jídlo dobře.

Tip ohledně pokoje: Apartmány u lesa jsou v samostatné budově, jsou na klidném místě.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Renata K.
Recenzováno: 26. července 2019

Jídlo chutné, porce dostatečně velké. Restaurace moc hezká, v horkých dnech ale neklimatizovaná. Ovšem pozor, kuchař není informovaný o přípravě jídel pro celiaky!!! Ochotná a velmi příjemná paní servírka sice řekne, že to není problém, takže si objednáte něco, co smí člověk s celiakií, ALE kuchař neví, jak jídlo připravit, takže vám přírodní plátek klidně osmaží na oleji, kde byl předtím obalovaný řízek. Takže pak strávíte bolestivé hodiny v křečích na wc. A pokud jde o dítě, je to obzvláště trpké...

Poděkujte uživateli Jalepozi.
Recenzováno: 21. července 2019

Velký výběr jídel z jídelního lístku, přijatelné ceny. Obsluha byla milá, rychlá a vstřícná. Objednaná jídla byla velmi chutná, velké porce. Nemám co vytknout. Za nás 100%. Určitě příště přijdeme zase.

Poděkujte uživateli Wendyzelena.
Recenzováno: 10. května 2019

2. 5. 2019 jsem zavítal do Hotelu Karl za účelem obědu s kolegy po výšlapu na Pancíř. Objednal jsem si srnčí medailonky s hříbkovou omáčkou a s domácími kroketami. Obsluha byla velmi milá, vstřícná a rychlá, rovněž prostředí u krbu bylo útulné, Hlavní je ovšem jídlo, s kterým jsem byl opravdu spokojen, jelikož mám rád zvěřinu, takže jsem si pochutnal a byl jsem maximálně spokojen. Zvolil jsem srnčí maso, neboť zvěřina k Šumavě nerozlučně patří.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Ivan N.
Recenzováno: 7. srpna 2018

Hotel Karl je dobře situovaný, hned u stezky vedoucí k Černému jezeru. Pokoje jsou menší, ale útulné a relativně nově zařízené. Koupelna je vybavena sprchovým koutem s poměrně vysokým soklíkem (cca 45cm), což nemusí každému vyhovovat. Personál velmi milý, ochotný.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli 14jitkas.