Recenzováno: 21. června 2019

hotel celkem fajn , personál snaživí , jen tak trochu technické závady na pokojích , hlavně v koupelně.odpady umyvadla a vany neplní ze 100% funkce :-( . Jídlo : kvalita a kvantita super.Hotel je 5 hvězda , ale max 4 hvězda., je to hotel pro nenáročné cestovatele.pláž oblázková ( doporučuji boty ) , hned u hotelu. Spousta možností výletů ( Manavgat , Side , atd.). V blízkosti hotelu dva velké bazary s mnoha obchůdky.

Tip ohledně pokoje: doporučuji vybrat pokoj s přímím výhledem na moře.
Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli bari722017.
Recenzováno: 28. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je 5 hvezdickovi ale mělo by být 3 je to podvod ! Koupelna katastrofa plíseň ! Úklidova služba moc neuklizi ! Jídlo porad stejný dokolecka ! Sty špíny se mi udělala vyrážka. Je tam hodně rusaku na tom hotelu Čechů málo nedoporučuji jsem jít na tento hotel . Jela jsem tam s rodinou všem nám bylo špatně jídlo grilované kolikrakrst servivovali syrové se nesrali ! Zábava taky nic moc večer more je krásný ale vzít si boty stech kamenů bolí nohy . Na hotelu pracuji nevzdělaný lidé kteří neumí anglicky ! Jen na recepci trochu umí

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli jennyjennie2018.
Recenzováno: 26. září 2018

Tímto chci poděkovat zaměstnancům Hotelu Stella Beach za pěknou dovolenou. Strávili jsme v tomto hotelu necelých 14 dní. Musím uznat, že tento hotel by neměl používat 5 hvězdiček, ale 4. Co se týče stravování, tak vždy bylo všeho dost a nikdo si nemohl stěžovat. Všude bylo čisto a pokoj každý den perfektně uklizený. Je pravda, že v hotelu bylo spoustu Rusů, ale byli tam i jiné národnosti, jako všude jinde. Animátoři se snažili programy prezentovat ve všech jazycích. A byli velice šikovní. Nějaké nedostatky se ale vždy najdou, jako všude. Také děkuji cestovní kanceláři Blue Style za perfektní služby a delegátce Elišce za milou péči.

Datum pobytu: září 2018
3  Poděkujte uživateli Helena A.
Recenzováno: 1. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je obsazen z 90% Ruskou klientelou. Jídlo celý týden stejné. Šunku tam nenajdete. Levné jídla,rozhodně neodpovídá inklusive. Úklid pokoje jsme měli až v 16 hod a odflåklá práce. Pláž kamenitá bez bot se neobejdete,špatný přístup do moře. Lehátka plesnive,žádný rozestup takže bez soukromí. Jste natlaceni že všech stran.Hotel je u dálnice tudíž bez promenady. Na trh autobusem.V tomto hotelu jsou preferovani Rusové,program v ruštině. Byli jsme zklamani .

Datum pobytu: srpen 2018
4  Poděkujte uživateli valentina252018.
Recenzováno: 10. srpna 2018

byli jsme s 2 dětmi(3 a 9let ) a krom množství jídla a pití. Měl hotel velké nedostatky. Přístup a chování na recepci, místo 4 lůžkového pokojen jsme dostali jen 3lůžkový, všude odpadky, pláž malá, špinavá, ale co nás nejvíce mrzelo že byla kamenitá a prudký vstup do moře. Tudíž jen manžel se odvážil přes velké vlny a my se jen dívali. Většinu času jsme byli u bazénu kde byla celý den diskotéka a animátoři byli jen pro turky a rusy(protože jinak neuměli). No za nás by tento hotel měl mít tak 2* a měl by být nabízen jen pro nenáročné klienty.

Tip ohledně pokoje: pokud chcete větší klid na spaní tak raději směrem na cestu(která je sice rušná, ale není zde slyšet neustála hodně hlasitá hudba )
Datum pobytu: srpen 2018
3  Poděkujte uživateli imlingova.