Recenzováno: 24. června 2019

Musím říct, že po přečtení recenzí, jsme chtěli s přítelkyní rezervaci této destinace zrušit a letět někam jinam, ale nakonec jsme se jí rozhodli vyzkoušet. Na dovolené jsme byli v období od 16.6. do 22.6.2019. Po vlastní zkušenosti jsme byli velice překvapeni. Hotel je pěkný, všude bylo čisto, personál byl ochotný a dalo se domluvit i anglicky. Jídlo bylo vynikající a bylo ho dostatek. Je pravda, že se většina jídla opakovala každodenně, ale některá jídla se snažili střídat. Ale ikdyby bylo jídlo každý den stejné, jak někdo píše v jiných recenzích, tak za týdenní ubytování není možné vyzkoušet úplně vše. To by už musel být člověk velký jedlík, což se v tom teplém počasí moc nedá. Ani my jsme neochutnali vše. Ovoce bylo každý den dostatek, hlavně melounů. Většina pokojů má balkón s posezením a pokoje jsou situovány tak, že vidíte hezky na moře. Zápory shledáváme v tom, že u bazénu hrála každý den stejná hudba a byly stejné animační programy. Pláž byla čistá, ale kamenitá, což může někomu vadit. Moře bylo čisté jen někdy, jelikož se v blízkosti hotelu, cca 300 metrů vedle, nachází řeka, která se do moře slévá. Řeka pramení z hor a když na horách pršelo, tak řeka moře zašpinila. Jsme rádi, že jsme stihli odletět ještě těsně před začátkem letní sezóny, jelikož se hotel docela plnil a upřímně si neumím představit tu mačkanici u vody a v jídelně. Doporučuji si zakoupit na recepci wifi, cena na jeden mobilní telefon na 7 dní je 5 euro. Signál je dost silný a kvalitní po celém hotelu a také po celém okolí bazénu. Bezplatné wifi je pouze v Lobby a je většinou velmi pomalé. Celkově jsme byli spokojeni. V příloze jsem poskytl pár fotek k nahlédnutí.

Datum pobytu: červen 2019
2  Poděkujte uživateli ppesky.
Recenzováno: 21. června 2019

hotel celkem fajn , personál snaživí , jen tak trochu technické závady na pokojích , hlavně v koupelně.odpady umyvadla a vany neplní ze 100% funkce :-( . Jídlo : kvalita a kvantita super.Hotel je 5 hvězda , ale max 4 hvězda., je to hotel pro nenáročné cestovatele.pláž oblázková ( doporučuji boty ) , hned u hotelu. Spousta možností výletů ( Manavgat , Side , atd.). V blízkosti hotelu dva velké bazary s mnoha obchůdky.

Tip ohledně pokoje: doporučuji vybrat pokoj s přímím výhledem na moře.
Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli bari722017.
Recenzováno: 28. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je 5 hvezdickovi ale mělo by být 3 je to podvod ! Koupelna katastrofa plíseň ! Úklidova služba moc neuklizi ! Jídlo porad stejný dokolecka ! Sty špíny se mi udělala vyrážka. Je tam hodně rusaku na tom hotelu Čechů málo nedoporučuji jsem jít na tento hotel . Jela jsem tam s rodinou všem nám bylo špatně jídlo grilované kolikrakrst servivovali syrové se nesrali ! Zábava taky nic moc večer more je krásný ale vzít si boty stech kamenů bolí nohy . Na hotelu pracuji nevzdělaný lidé kteří neumí anglicky ! Jen na recepci trochu umí

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli jennyjennie2018.
Recenzováno: 26. září 2018

Tímto chci poděkovat zaměstnancům Hotelu Stella Beach za pěknou dovolenou. Strávili jsme v tomto hotelu necelých 14 dní. Musím uznat, že tento hotel by neměl používat 5 hvězdiček, ale 4. Co se týče stravování, tak vždy bylo všeho dost a nikdo si nemohl stěžovat. Všude bylo čisto a pokoj každý den perfektně uklizený. Je pravda, že v hotelu bylo spoustu Rusů, ale byli tam i jiné národnosti, jako všude jinde. Animátoři se snažili programy prezentovat ve všech jazycích. A byli velice šikovní. Nějaké nedostatky se ale vždy najdou, jako všude. Také děkuji cestovní kanceláři Blue Style za perfektní služby a delegátce Elišce za milou péči.

Datum pobytu: září 2018
3  Poděkujte uživateli Helena A.
Recenzováno: 1. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je obsazen z 90% Ruskou klientelou. Jídlo celý týden stejné. Šunku tam nenajdete. Levné jídla,rozhodně neodpovídá inklusive. Úklid pokoje jsme měli až v 16 hod a odflåklá práce. Pláž kamenitá bez bot se neobejdete,špatný přístup do moře. Lehátka plesnive,žádný rozestup takže bez soukromí. Jste natlaceni že všech stran.Hotel je u dálnice tudíž bez promenady. Na trh autobusem.V tomto hotelu jsou preferovani Rusové,program v ruštině. Byli jsme zklamani .

Datum pobytu: srpen 2018
4  Poděkujte uživateli valentina252018.