Recenzováno: 18. září 2019 prostřednictvím mobilu

Tento hotel můžu doporučit !Pokoje čisté ,výborná kuchyně a pivo . Animační tým byl výborný ! Moc se mi líbil přístup k moři . Perfektní jsou i dva bazény . Pokud chcete zábavu jste u jednoho a pokud klid a rychlejší přístup k moři, můžete být u druhého .Doporučuji vyzkoušet i Spa v hotelu . Vyplatí si za to zaplatit. Nemám co vytknout . Všechno bylo super ! Celému personálu dekuji za skvělou dovolenou !

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli KatiTr.
Recenzováno: 31. srpna 2019

Dovolená v tomto hotelu se nám moc líbila. Byli jsme zde 2 dospělí a 2 děti (9, 12 let). Ubytování jsme byli ihned po příjezdu. Bohužel pokoj, který jsme dostali byl situován přímo na hlavní cestu (dálnici do Alanye) a na kolotoče hned za touto dálnici, takže první noc jsme skoro nespali. Obrovský hluk a laser show až do ranních hodin, a to jsme neměli objednán levnější promo pokoj (méně výhodná poloha). Hned ráno jsme zažádali o výměnu pokoje. Personál byl velice vstřícný, s výměnou nebyl problém. Měli jsme se dostavit za 3 hodiny s tím, že nám pomohli i s přestěhováním. Pokoj, který jsme dostali byl krásný, obrovský balkon, situován částečně na moře, částečně na hlavní vjezd (vstup do hotelu), žádný hluk již z dálnice a z kolotočů slyšet nebyl, takže spokojenost. Klimatizace fungovala dobře. Hotel je situován v krásné rozsáhlé zahradě. Jsou zde 2 venkovní bazény, jeden je s barem přímo ve vodě. Pro obslouženi však musíte z bazénu vyjít. Je zde také jeden vnitřní bazén - osvěží, studenější voda. Hudba u bazénu nahlas, tak jako všude jinde, co nás překvapilo, že zahráli i českou píseň :-) Večerní animace fajn, na střídačku - animátoři z hotelu (většinou vymysleli nějakou večerní hru-zábavu) a ob večer pozvaní akrobaté x tanečníci x ohnivá show, atd. Přes den se také animátoři starali v určitý čas určitá zábava, my jsme to ale moc nevyužívali, k ničemu nenutili. Jídlo skvělé, nechápu, jak někdo může napsat, že jídlo je stejné a bez obměny, atd. Jídla tam bylo tolik, že jeden nevěděl, co dříve a to můžeme opravdu srovnávat. Nechyběli ryby, dostatek ovoce, zeleniny, salátů... Na to, že je to takový obrkomplex, nestalo se, že by něco došlo a už nebylo. Ihned doplňovali. Po areálu rozmístěny i lednice s vodou, nápoji... Bar je i v blízkosti pláže, kde je možné taktéž poobědvat, komu se nechce do restaurace (pizza, pečené brambory, aj.). Pláž kamínko-písčitá, občas větší vlny. Mladšímu dítku kamínky a vstup do vody nebyl úplně příjemný. Proto jsme volili lehátka na mole. Pravdou je, že když je nerezervujete brzy ráno, bývají po snídani obsazeny. Pro nás lehátka a slunečník na molu na jedničku, krásný výhled, využívali jsme skluzavku do moře, je tam dostatečné množství i schůdků z mola do moře. Plavčíci se opravdu starali, hlídali okolí mola. A vůbec personál kmital neskutečně. Například někomu něco upadlo v restauraci a už někdo přiskočil a vše uklízel, měnil ubrusy, … opravdu klobouk dolů.
Hotel je situován kousek od centra s obchůdky, stačí jen přejít dálnici podchodem či nadchodem. Pro nás dostačující, nečekejte ale promenádu jako v Alanyi. Pokud byste tam chodili každý večer, tak už obchůdky budete znát, a nebude vás to bavit. Dá se však koupit snad vše (oblečení, kabelky, parfémy, atd. - napodobeniny, suvenýry...). Kousek od hotelu je i větší Outlet. Jednou týdně burza. Spoj do Alanye jezdí často, zastávka kousek od hotelu, doveze na autobusové nádraží - kousek od přístavu. Jízda cca 20 minut, není drahé asi 1 eur na osobu. Dá se platit v buse eur i tureckou lirou. Platí se při výstupu. Osušky, které obdržíte k bazénu na kartu lze měnit cca co 3-4 dny ve spa-centru. Úklid pokoje každý den, vše v pořádku. Na pláži nabídka vodních sportů (parasailing, banán, atd.). Závěrem, 12 dní uteklo, a přesto, že hotely měníme, abychom poznali nové, do budoucna bychom se sem rádi vrátili.

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli danca80.
Recenzováno: 19. srpna 2019

Dovolená v hotelu Saphir se nám moc líbila. Ubytování jsem byli v hlavní budově. Byla jsem mile překvapená, že jsme měli čtyřlůžkový pokoj opravdu se čtyřmi postelemi, žádné přistýlky pro děti. Ubytování bylo čisté, každý den se pokoje uklízely. Námitku bych snad měla jen ke koupelnám, ty už by si zasloužili rekonstrukci. Ale nebylo to nic, co by se nedalo přežít :).
S jídlem i s personálem jsme byli nadmíru spokojení. Jídlo bylo k dispozici 17h denně a pití 24h! U pláže byly k dispozici lednice s nealkoholickými nápoji.
Musíme pochválit i animátory, byli úžasní, zúčastnili jsme se několika her a vžy to bylo moc fajn!
Resort Saphir se nám moc líbil, všechno bylo čisté, upravené... vřele doporučuji a věřím, že se sem ještě jednou s celou rodinou vrátíme.

Datum pobytu: srpen 2019
2  Poděkujte uživateli Petra T.
Recenzováno: 24. července 2019

Dovolená v tomto hotelu se nám velice líbila. Pár nedostatků nezkazilo celkový dojem. Ubtování standartní v hlavní budově, žádná hitparáda. Jídlo musím vyzdvihnout, není co vytknout. Od rána do večera všeho dostatek, jídla i pití. Hrůza byla s lehátkama u moře i u bazénu. Každý den jsme už před sedmou museli jít hodit ručníky, jinak se nechytáte. To už nikdy nechci, radši si za lehátka příště připlatím. Moře dobré, vlny, nic pro děti. Bazény super. Nemilá věc se nám stala, když nám z pokoje zmizela taška s nakoupeným zbožím. Arogance pracovníků recepce a nějakého managera byla katastrofální. Nikdo to nechtěl řešit. Prý si máme dávat věci do sejfu. Nevím, jak by se nám do sejfu vešly všechny osobní věci. Shrnutí je takové, že dovolená dobrá, ale už bych do tohoto hotelu nikdy nejela.

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli hanzelinovastepanka.
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Obrovský komplex, továrna na turisty. Od letiště přes 2 hod. Jídla sice spousta, ale stále stejné, jen malé obměny. Kvalita nic moc. Bazén OK, ale lehátka si musíte zabrat už v 7h, jinak budete mít smůlu. Tobogany v provozu jen chvíli přes den, dlouha fronta, děti odmítly stát. Hudba u bazénu příliš nahlas!! Žádný klid!! Pokoje v hlavní budově malé, ty na stranu k bazénu mají nevýhodu v tom, že od 0:00 do 5:00h je zde neskutečně slyšet děsná hudba od kolotočů mimo areal hotelu. Nedá se spát, museli jsme měnit pokoj. Pokoje na druhou stranu výhled na staveniště, odmítli jsme ho také a nakonec máme sice malý pokoj, ale klidnější...
Zahrada moc pěkná a moře ujde, když je divoké s vlnami, je složitý přístup, brzo je hluboko. Kamínky na okraji. V okolí hotelu je bazar a outlet, jinak žádná příroda ani tamní život:( příště už žádný takový obr hotel uprostřed ničeho!! Určitě není vhodný pro náročné klienty!!
Nedoporučuji!!

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Darina V.