“dobre na rychlou nenarocnou veceri; uvnitr restaurace zima”
Recenze Zur alten Abtei

Zur alten Abtei
Kuchyně: Německá
Recenzováno: 31. prosince 2019

Mensi restaurace par stovek metru od zvoleneho ubytovani. Navstivena kvuli rychle dostupnosti a dobrym hodnocenim. Prestoze jsme tam byli kolem 19h, byl obsazen jiz jen jeden velky stul. V restauraci byla opravdu neprijemna zima, takze jsme sli po veceri ihned zpet na hotel. Ne prilis rozsahly listek, presto naprosto dostacuji vyber snad pro kazdeho. Vyzkousel jsem veprovou kotletu, americke brambory a zeleninovy salat. Kotleta nebyla uplne idealne pripravena, mela byt na panvi dele (kolega to videl u sveho jidla identicky jako ja), zeleninovy salat z cerstve chutne zeleniny vcetne zalivky ovšem bezchybny. Cena kompletu kolem 17€, pivo kolem 3€. Obsluha bez problemu. Pri odchodu se nas kuchar ptal, jak jsme byli spokojeni. Shrnuli jsme to viz me hodnoceni vyse.

Datum návštěvy: duben 2019

Recenzováno: 14. února 2015

Datum návštěvy: únor 2015
    • Atmosféra
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zur alten Abtei, si také prohlíželi

Nettersheim, Severní Porýní-Vestfálsko
Schleiden, Severní Porýní-Vestfálsko

Gemund, Severní Porýní-Vestfálsko
Nettersheim, Severní Porýní-Vestfálsko

Už jste navštívili Zur alten Abtei? Sdílejte své zkušenosti!