Nungnung Waterfall

Recenzováno: 11. dubna 2018
daniel39TM
Praha, Česká republika

Recenzováno: 14. července 2019 prostřednictvím mobilu

Vodopád co nás ohromil! Opravdu velký a úchvatný! Cesta k vodopádu po dlážděných schodech, krásným pralesem s exotickými květinami všude kolem. Terén nijak náročný, pro žabky v pohodě. V popředí menší vodopád a po přejití bambusového mostu opravdu nádherný, silný velký vodopád Nungnung. V blízkosti vodopádu se nedá moc fotit, voda tryská i do okolí vodopádu. Určitě stojí za návštěvu. Parkovné 2K/skútr, 10K/os.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli soniqve.
Recenzováno: 11. dubna 2018

Nic většího a krásnějšího jsem snad nikdy neviděl. Je to opravdu gigant. Cesta k vodopádu vyžazduje trošku fyzičku, hlavně pak zpět. Je tam převíšení něco okolo 100m. Na parkovišti se platí asi 2000 IDR. Je to zážitek za kterým se opravdu vyplatí cestovat. Z Ubudu cca 1,5 hodiny na skůtru

Datum zážitku: duben 2018
1  Poděkujte uživateli daniel39TM.
Recenzováno: 27. července 2020

Datum zážitku: listopad 2019